این "سرعت" در ماشین لیام نیسون است!
اخبار سینما

این “سرعت” در ماشین لیام نیسون است!

در تریلر کلاسیک دهه 90 سرعت، یک دیوانه بمبی را در اتوبوس می چسباند. اگر سرعت اتوبوس به کمتر از 50 مایل در ساعت برسد، بمب منفجر می‌شود و همه سرنشینان می‌میرند. پیش‌فرض بسیار ساده بود، اما توسط کارگردان Jan de Bont و بازیگرانی که شامل کیانو ریوز، ساندرا بولاک و دنیس هاپر بودند، به بهترین شکل اجرا شد. این فیلم به پنجمین فیلم پرفروش سال 1994 تبدیل شد، دنباله‌ای را ایجاد کرد و کیانو را تا پایان دوران حرفه‌ای خود تبدیل به یک ستاره اکشن کرد.

هیجان انگیز جدید قصاص تصور می کند اگر به جای اتوبوس حمل و نقل عمومی چه اتفاقی می افتاد، سرعت در ماشین لیام نیسون تنظیم شد. دهه‌هاست که به این موضوع فکر می‌کنم، و حالا بالاخره جوابم را دارم.

در این فیلم، نیسون نقش تاجری را بازی می‌کند که احتمالاً توسط یک قاتل نادیده تهدید می‌شود. قاتل گفته شده بمب‌هایی را زیر صندلی‌های ماشین نیسون – که نه تنها خودش بلکه بچه‌هایش را هم در بر دارد- گذاشته است. اگر نیسون بخواهد از ماشین خارج شود، بمب ها منفجر می شوند، اگر نیسون دستورالعمل های بمب افکن را دنبال نکند، بمب ها منفجر می شوند. و بنابراین او گیر کرده است و یک سری وظایف را انجام می دهد که پلیس را به فکر فرو می برد او یک قاتل دیوانه است لیام نیسون چه کاری باید انجام دهد؟ (احتمالاً با توجه به عنوان، او در مقطعی مجازات خواهد شد.)

تریلر را ببینید قصاص زیر:

بیشتر بخوانید: 12 بازیگری که تقریباً نقش جیمز باند را بازی می کردند

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

لیام نیسون در فیلم Retribution بازی می‌کند، یک تریلر هیجان‌انگیز ساعتی که تماشاگران را برای یک سواری با اکتان بالا از رستگاری و انتقام می‌کشاند. وقتی یک تماس‌گیرنده مرموز بمبی را زیر صندلی ماشینش می‌گذارد، مت ترنر (نیسون) یک تعقیب و گریز با سرعت بالا را در شهر آغاز می‌کند تا یک سری وظایف خاص را انجام دهد. در حالی که بچه‌هایش در صندلی عقب گیر افتاده‌اند و بمبی که در صورت پیاده شدن از ماشین منفجر می‌شود، یک رفت‌وآمد عادی تبدیل به یک بازی پیچیده مرگ یا زندگی می‌شود، زیرا مت دستورالعمل‌های خطرناک‌تر غریبه را در مسابقه‌ای با زمان دنبال می‌کند تا خانواده‌اش را نجات دهد. .

قصاص قرار است از 25 آگوست در سینماها اکران شود.

بهترین تریلرهای فیلم جعلی از فیلمهای واقعی

ما عاشق این هستیم که فیلم‌های واقعی تریلرهای ساختگی برای فیلم‌های ناموجود دارند. در اینجا 15 خنده دارترین فیلم ساخته شده در تاریخ آمده است:

منبع

Home
Account
Cart
Search