هیت وحشتناک نتفلیکس جهانی می شود
اخبار سینما

هیت وحشتناک نتفلیکس جهانی می شود

تقریبا پنج سال از اولین بار می گذرد جعبه پرنده فیلم در نتفلیکس منتشر شد. امسال، ما یک مجموعه اسپین آف در بارسلونا خواهیم داشت. فیلم اول در جریان بسیار محبوب بود. در حالی که از آنجایی که این فیلم در سینماها اکران نشده است، واقعاً هیچ شماره باکس آفیس یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد، این فیلم در حال حاضر در رده چهارم پربیننده ترین فیلم انگلیسی زبان در تاریخ نتفلیکس قرار دارد. اعلام قرمز، به بالا نگاه نکن، و پروژه آدام). اسپین آف از مارس 2021 در دست ساخت است و در 14 جولای 2023 منتشر خواهد شد.

فیلم جدید بازیگران جدیدی را در یک بارسلون متروک دنبال می کند. با نگاهی به تریلر، ممکن است نوعی تهدید جدید نیز وجود داشته باشد. برای کسانی که با مقدمات اولیه آشنا نیستند جعبه پرنده، موجودات مرموز روی زمین ظاهر شده اند و باعث می شوند هر کسی که به آنها نگاه کند خود را بکشد. در نتیجه، جهان به یک سرزمین بایر پسا آخرالزمانی تبدیل شده است. در فیلم جدید، گروهی از بازماندگان در اروپا باید با همان تهدیدی مقابله کنند که قبلا ساندرا بولاک را در فیلم اول گرفتار کرده بود. جعبه پرنده.

تریلر را ببینید جعبه پرنده بارسلونا زیر:

بیشتر بخوانید: 10 فیلمی که در نتفلیکس به بازدیدهای شگفت انگیز تبدیل شدند

توضیحات رسمی نتفلیکس به شرح زیر است:

از تولیدکنندگان پدیده جهانی، جعبه پرنده، BIRD BOX BARCELONA، بسط فیلمی است که در سال 2018 مخاطبان را جذب کرد. پس از اینکه یک نیروی مرموز جمعیت جهان را از بین می برد، سباستین باید سفر بقای خود را در خیابان های متروک بارسلون طی کند. همانطور که او با سایر بازماندگان اتحاد ناآرام برقرار می کند و آنها سعی می کنند از شهر فرار کنند، یک تهدید غیرمنتظره و حتی شوم بیشتر می شود.

جعبه پرنده بارسلونا در نتفلیکس در 14 جولای نمایش داده می شود.

منبع

Home
Account
Cart
Search