'M3GAN' صفحه اصلی جریان جدیدی دریافت می کند
اخبار سینما

‘M3GAN’ صفحه اصلی جریان جدیدی دریافت می کند

در حالی که در حال حاضر به برخی از سایت های پخش دیگر ضربه زده است، M3GAN اکنون به طور رسمی برای پخش در Amazon Prime در دسترس است.

در حالی که افراد زیادی فیلم را با آن مقایسه کرده اند بازی کودکان (مخصوصاً به این دلیل که یکی از راه‌اندازی‌های مجدد آن سری از قبل حول محور یک همراه هوش مصنوعی متمرکز شده بود)، موفق به اثبات هویت خود می‌شود. دیدن، M3GAN کاملاً از اینکه کل فرضیه چقدر احمقانه است آگاه است. مگر اینکه شما به نحوی فوبیای عروسک بزرگی داشته باشید، این فرض به خودی خود بسیار قابل اجرا است. آنابل خودش را نسبتاً جدی می‌گیرد، اما هنوز هم بودجه کلانی دارد احضار-آیه فیلم Blumhouse در پایان روز.

بنابراین، اگر اساساً در حال ساخت یک فیلم عروسک قاتل هستید، چگونه می توانید تمام این توشه را دور بزنید؟ خوب، مؤلفه هوش مصنوعی مطمئنا کمک می کند. روند رو به رشد هوش مصنوعی، تأثیرات ناخودآگاهی که فناوری بر فرزندان ما می گذارد، در حالی که ما آنها را بدون مراقبت رها می کنیم، به بهترین شکل ممکن عمل می کند. همه اینها با هم یک طوفان کامل ایجاد کردند. عناصر طنز و کمدی به طرز درخشانی با هم ترکیب می شوند تا فیلمی را خلق کنند که تماشای آن واقعاً لذت بخش است.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ترسناک در نتفلیکس

کارکنان ScreenCrush بزرگ هستند M3GAN طرفداران در بررسی ما در ژانویه، مت سینگر نوشت…

در نهایت، M3GAN کمتر به یک محافظ زوال عقل تبدیل می شود و بیشتر به یک شرور اسلشر سهام تبدیل می شود، و در آن مرحله M3GAN روتین تر و جذاب تر می شود. تا آن زمان، فیلم کیلومترها بهتر از آشغال هایی است که معمولاً در این زمان از سال منتشر می شود. در حالی که بیشتر اسباب‌بازی‌های تعطیلات سال 2022 قرار است ظرف چند هفته در سطل‌های ذخیره‌سازی یا حتی زباله‌ها ریخته شوند، من احساس می‌کنم که M3GAN بسیار طولانی‌تر از آن باقی خواهد ماند. فقط اجازه نده او به بچه های من نزدیک شود.

متأسفانه، تنها برشی که در Prime Video برای پخش در دسترس است، نسخه PG-13 است. در حالی که برش بدون رتبه فقط یک دقیقه اضافه به فیلم اضافه می‌کند، این دقیقه در کل فیلم تقسیم می‌شود و محتوای گرافیکی بیشتری را شامل می‌شود. اگر می‌خواهید آن نسخه را بررسی کنید، احتمالاً باید مسیر اجاره یا خرید را طی کنید.

منبع

Home
Account
Cart
Search