دیوید کورنسوت در نقش سوپرمن جیمز گان بازی خواهد کرد
اخبار سینما

دیوید کورنسوت در نقش سوپرمن جیمز گان بازی خواهد کرد

نگاه کن، در آسمان! این یک پرنده است! این یک هواپیما است!

دیوید کورنزوت است.

این بازیگر 29 ساله اهل فیلادلفیا نقش اصلی فیلم آینده را به دست آورده است سوپرمن: میراث، که دنیای سینمایی و تلویزیونی DC Comics را تحت نظارت خلاقانه جیمز گان دوباره راه اندازی خواهد کرد. گان همچنین نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

Corenswet قبلاً همبازی کلیدی خود را نیز دارد. ریچل برازناهان – که بیشتر به عنوان شخصیت اصلی آمازون شناخته می شود خانم مایزل شگفت انگیز برای بازی در نقش لوئیس لین به کلارک کنت خود انتخاب شده است.

پس از افشای خبر انتخاب بازیگران، گان آن را در حساب توییتر خود تأیید کرد و نوشت: «دقیق! (آنها نه تنها هر دو بازیگر باورنکردنی هستند، بلکه افراد فوق العاده ای نیز هستند.)

بیشتر بخوانید: بازیگرانی که نقش های اصلی دی سی را رد کردند

گان فیلم جدید را نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد. او قبلاً گفته بود “بر سوپرمن تمرکز خواهد کرد که میراث کریپتونی خود را با تربیت انسانی خود متعادل کند.” این نسخه دارای نسخه جدیدی از مرد فولادی خواهد بود که جایگزین نسخه ای می شود که در ده سال گذشته در فیلم های DC ظاهر شده است – از جمله اخیراً در پاییز گذشته در یک فیلم کوتاه کوتاه. آدم سیاه – بازیگر نقش هنری کاویل.

طبق گزارش‌های آنلاین مختلف، کورنس‌وت و برازناهان چندین فینالیست دیگر را برای نقش‌هایشان شکست دادند، از جمله نیکلاس هولت و تام بریتنی برای سوپرمن، و فیبی داینور و اما مکی در نقش لویس لین. در این فیلم، سوپرمن یک شخصیت جوان‌تر خواهد بود و به دنیایی می‌آید که در آن ابرقهرمانان از قبل وجود دارند (از جمله، ظاهراً، اتوریتی).

چیزهای زیادی روی بازیگران Corenswet و Brosnahan سوار می شوند. سوپرمن: میراث به معنای راه اندازی یک دنیای سینمایی جدید DC در زمانی است که آخرین قسمت های جهان قبلی، از جمله آدم سیاه، شازم! خشم خدایان، و فلش، همه در گیشه دچار تزلزل شده اند. برادران وارنر و دی سی به نسخه جدید نیاز دارند سوپرمن یک ضربه بزرگ باشد.

سوپرمن: میراث انتظار می رود در سال 2025 در سینماها نمایش داده شود.

هر فیلم کمیک دی سی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

از جانب سوپرمن و مردان خال به جوخه انتحار، ما هر فیلم را بر اساس کمیک های دی سی رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search