می توانید خانه رویایی باربی را در Airbnb اجاره کنید
اخبار سینما

می توانید خانه رویایی باربی را در Airbnb اجاره کنید

وقتی به وحشی ترین خود فکر می کردی باربی رویاها به حقیقت می پیوندند، ممکن است این شانس را داشته باشید که رویایی را که نمی دانستید دارید زندگی کنید. Airbnb میزبان یک استراحت دو روزه برای دو مهمان بسیار خوش شانس در یک نسخه واقعی از Barbie DreamHouse است. و البته این مکان در مالیبو واقع شده است.

طبق فهرست رسمی Airbnb (توسط “Ken”)، DreamHouse برای رزرو از “ساعت 10 صبح روز دوشنبه 17 ژوئیه برای دو نفر، یک شب اقامت برای حداکثر دو مهمان در 21 ژوئیه و 22 ژوئیه 2023” باز است. “

اگر فهرست را بررسی کنید، به سرعت می‌بینید که اسباب‌بازی‌های استخری شناور و بزرگی وجود دارند که نام کن را تلفظ می‌کنند. او آزادی های زیادی را در طراحی داخلی به دست آورده است، مانند اضافه کردن یک دسته از لوازم گاوچران به فضای داخلی. عکسی از کمد رویایی باربی هم هست.

بیشتر بخوانید: 10 فیلم بد با یک صحنه عالی

در توضیحات DreamHouse نیز آمده است …

در حالی که باربی دور است، او کلیدهای خانه رویایی مالیبو خود را در تابستان امسال تحویل داده است و اتاق من می تواند شب مال شما باشد. من چند نکته را اضافه کرده ام تا کمی Kenergy بسیار مورد نیاز را به خانه تازه بازسازی شده و نمادین Malibu DreamHouse بیاورم. این عمارت صورتی اسباب‌بازی که کاملاً بالای ساحل با چشم‌اندازهای پانوراما قرار گرفته، رویایی است که به حقیقت پیوسته است! Malibu DreamHouse که در امتداد خط ساحلی خیره کننده و فتوژنیک قرار دارد، پناهگاهی برای موج سواران آفتابی است که توسط ساحل، ساحل و سایر ساحل احاطه شده است – درست همانطور که من دوست دارم.

این فهرست همچنین می گوید که افراد خوش شانسی که می توانند در DreamHouse اقامت کنند، می توانند «تکه ای از Kendom من را با مجموعه ای از اسکیت های زرد و صورتی ایمپالا و تخته موج سواری به خانه ببرند».

اگر می خواهید اقدام به رزرو کنید، می توانید این کار را انجام دهید اینجا. گرتا گرویگ باربی از 21 جولای در سینماها اکران می شود.

منبع

Home
Account
Cart
Search