تریلر «Five Nights at Freddy's» بهترین بازی را به سینما می آورد
اخبار سینما

تریلر «Five Nights at Freddy’s» بهترین بازی را به سینما می آورد

در کمتر از یک دهه، پنج شب در فردی تبدیل به یک فرنچایز ترسناک بزرگ در دنیای بازی شده است. اولین بازی که توسط اسکات کاتون ساخته شد، در سال 2014 عرضه شد و اکنون بیش از نیمی از آن وجود دارد. فردی بازی ها، به علاوه یک سری DLC دیگر. همچنین رمان ها و هزاران کالای اسپین آف تولید شده است.

این نوع موفقیت همیشه توجه هالیوود را به خود جلب می کند و اکنون نیز همینطور است پنج شب در فردی فیلمی از استادان ترسناک در Blumhouse است. در این فیلم جاش هاچرسون در نقش نگهبان شب جدید در رستوران پیتزای قدیمی چاک ای. طبیعتاً ساکنان دائمی (انیماترونیک) فردی تسخیر شده و شیطانی هستند، و هر چه شخصیت جاش هاچرسون برای این کار دستمزد می گرفت، قطعاً باید بیشتر از اینها می خواست. و احتمالاً یک طرح بیمه درمانی بسیار خوب نیز.

تریلر رسمی این فیلم (که توسط Cawthon هم‌نویس شده است) را در زیر ببینید – که انیمیشن‌های فردی فردی را که توسط فروشگاه Creature Shop جیم هنسون طراحی شده است، نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: یک دنباله جدید برای چیز در کارها؟

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

آیا می توانید پنج شب زنده بمانید؟ پدیده وحشتناک بازی ترسناک تبدیل به یک رویداد سینمایی خونسرد می شود، زیرا Blumhouse – تهیه کننده M3GAN، The Black Phone و The Invisible Man – Five Nights at Freddy’s را به صفحه نمایش بزرگ می آورد. این فیلم یک نگهبان امنیتی مشکل دار را دنبال می کند که او در پیتزای فردی فازبیر شروع به کار می کند. در حالی که اولین شب خود را در محل کار می گذراند، متوجه می شود که شیفت شب در فردی به راحتی نمی تواند از پس آن برآید.

پنج شب در فردی قرار است در 27 اکتبر در سینماها و در Peacock اکران شود.

10 فیلم ترسناک که ظاهرا نفرین شده اند

از تصادفات مرموز سر صحنه گرفته تا واکنش های غیرقابل توضیح مخاطب، همه این فیلم ها به نفرین شدن شهرت پیدا کرده اند.

منبع

Home
Account
Cart
Search