راه‌اندازی مجدد «عزیزم، بچه‌ها را کوچک کردم» انجام نمی‌شود
اخبار سینما

راه‌اندازی مجدد «عزیزم، بچه‌ها را کوچک کردم» انجام نمی‌شود

جاش گاد در حال برنامه ریزی برای انجام یک عزیزم، بچه ها را کوچک کردم legacyquel که می توانست فرنچایز محبوب بچه ها را دوباره راه اندازی کند. متأسفانه به نظر می رسد که بودجه بالقوه به صفر کاهش یافته است.

نام فیلم پیشنهادی قرار بود، به سادگی، کوچک شده است. کل این کار از حدود سال 2019 در دست ساخت بوده است، زمانی که اعلام شد گاد با ستاره اصلی فرنچایز، ریک مورانیس همبازی شده است – که برای چندین دهه از هالیوود بازنشسته شده بود اما موافقت کرد که برای فیلمی که نقش دانشمند وین سالینسکی را بازی می کند، کار کند. گاد قرار بود نقش نسخه بزرگسال پسرش را از فیلم های قبلی بازی کند. اصلی عزیزم، بچه ها را کوچک کردمکارگردان، جو جانستون، قرار بود این دنباله مورد انتظار را نیز کارگردانی کند.

اما با وجود کنجکاوی زیاد در مورد این پروژه، هیچ وقت جمع نشد. چهار سال بعد، طرفداران هنوز منتظرند کوچک شده است.

8. عزیزم، بچه ها را کوچک کردم (1989)
دیزنی

بیشتر بخوانید: بازسازی ها و دنباله هایی که در واقع بهتر از نسخه اصلی بودند

خود گاد این هفته در حساب توییتر خود به‌روزرسانی درباره این پروژه ارائه کرد. و امیدوار کننده نیست.

“بسیاری از [you] از من بپرس چه خبر است [Shrunk]گاد نوشت. «حقیقت این است که ما چند اینچ با شروع فاصله داشتیم و سپس کووید به آن رسید، اینچ از شروع دوباره و سپس برنامه من با درگیری‌ها منفجر شد، اینچ از شروع دوباره و بودجه بهترین ما را گرفت.»

به نظر می رسد که شتاب خارج شده است کوچک شده است در این مرحله، اما گاد اضافه کرد: «اگر می‌خواهی، @disney محلی خود را بداند»، و نشان می‌دهد که تنها راهی که ممکن است در این مرحله اتفاق بیفتد این است که طرفداران به اندازه کافی از آن تقاضای تعفن کنند. خواهیم دید که آیا این اتفاق می افتد. بازگشت مورانیس از دوران بازنشستگی به تنهایی آن را به یک فیلم قابل توجه تبدیل می کرد.

منبع

Home
Account
Cart
Search