«سوپرمن» جیمز گان همچنین دارای یک تیم بزرگ از دی سی خواهد بود
اخبار سینما

«سوپرمن» جیمز گان همچنین دارای یک تیم بزرگ از دی سی خواهد بود

طبق گزارش‌ها، مدیران «جیمز گان» و «برادران وارنر» در حال نزدیک شدن به تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه کسی به عنوان سوپرمن و لوئیس لین از دنیای فیلم و تلویزیون جدید DC Comics که قرار است در سال 2025 با راه‌اندازی مجدد گان اکران می‌شود، انتخاب شوند، نزدیک شده‌اند. سوپرمن: میراث. در اوایل این ماه، گان یک سری تست‌های نمایشگر را با فینالیست‌ها از جمله نیکلاس هولت، تام بریتنی و دیوید کورنسوت به‌عنوان نامزد برای بازی در نقش مرد پولادین، و ریچل برازناهان، فیبی داینور و اما مکی سه بازیگر زن در رقابت برگزار کرد. لوئیس بازی کن

در این مرحله تصمیم نهایی گرفته نشده است. اما مقاله ای در مورد تست های صفحه نمایش فینالیست ها از هالیوود ریپورتر شامل اطلاعات جالبی در مورد سوپرمن: میراث فراتر از دو سرنخ نه چندان تکان دهنده، این فیلم همچنین دارای یک لکس لوتر جدید (با الکساندر و بیل اسکارسگارد هر دو در حال رقابت برای این نقش) خواهد بود. اما این قطعه همچنین می‌گوید: «قهرمان‌های دیگری نیز برای بازیگری وجود دارند، مانند اعضای یک سوپرگروه به نام Authority (بخشی از خط داستانی جدید سوپرمن است که به دنیایی می‌پیوندد که در آن ابرقهرمان‌ها از قبل وجود دارند).»

بیشتر بخوانید: هر فیلم در دنیای توسعه یافته DC از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

The Authority در اواخر دهه 1990 توسط نویسنده وارن الیس و هنرمند برایان هیچ ایجاد شد. در ابتدا، اتوریتی بخشی از یک جهان جداگانه در DC به نام “WildStorm” بود، بقایای شرکتی که هنرمند جیم لی در زمان خود به عنوان یکی از بنیانگذاران Image Comics ایجاد کرد. پس از اینکه لی به دی سی پرید، شرکت WildStorm را خریداری کرد. برای مدتی آنها یک خط کامل از کمیک های WildStorm را منتشر کردند، از جمله مقامات، اما بعداً آنها شخصیت های آن را در دنیای اصلی DC ادغام کردند.

The Authority اساساً برداشتی تاریک و مدرن از Justice League است. ظاهر و لحن کتاب در اوایل دهه 2000 بسیار تأثیرگذار بود. هیچ بعداً به مارول رفت و در آنجا همکاری داشت نهایی با مارک میلار (که جایگزین الیس به عنوان نویسنده شد مقامات) که یک نسخه تاریک و مدرن از Avengers بود. (نهایی کمیکی است که نسخه نیک فیوری را معرفی کرد که بسیار شبیه ساموئل ال. جکسون بود و الهام بخش بازیگری او در MCU بود.)

پس از اینکه اعضای مختلف اتوریتی – از جمله آنالوگ با حجاب نازک سوپرمن به نام آپولو – در سال 2011 وارد تداوم DC اولیه شدند، آنها در تیم های دیگر DC خدمت کردند. در سال 2021، آنها در یک کتاب کمیک به نام سوپرمن و اقتدار، که می تواند قابل تصور باشد سوپرمن: میراث.

سوپرمن: میراث قرار است در سال 2025 در سینماها اکران شود. و یک فیلم برای مقامات قبلاً به عنوان بخشی از موج اول ده فیلم و برنامه تلویزیونی در DCU جدید اعلام شده بود. هنوز تاریخ انتشار تایید شده ای ندارد.

دنیای جدید فیلم ها و نمایش های DC

تمام پروژه هایی که توسط استودیو دی سی به عنوان شروع “فصل 1” از دنیای جدید فیلم ها و نمایش های این شرکت اعلام شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search