فلش فلش چه معنایی برای دنیای دی سی جیمز گان دارد
اخبار سینما

فلش فلش چه معنایی برای دنیای دی سی جیمز گان دارد

فلش برای یک فیلم ابرقهرمانی 200 میلیون دلاری بسیار کمتر از حد انتظار عمل می کند. پس از 10 روز اکران در سینماها، تنها حدود 210 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است. این ممکن است زیاد به نظر برسد، اما وقتی آن را با فیلم‌هایی با اندازه‌های مشابه مقایسه می‌کنید، می‌دانید که این با آنچه برادران وارنر برای فیلم امیدوار بودند، فاصله زیادی دارد.

قرار بود این فیلم لحظه انتقالی از دنیای توسعه یافته دی سی به دنیای سینمایی جدیدی باشد که در حال حاضر توسط جیمز گان در حال توسعه است. ولی فلش به نظر می‌رسد که در مورد میزان ایجاد مستقیم جهان گان نامشخص به نظر می‌رسد – و اینکه آیا افراد نسبتا کمی می‌بینند فلش به هر حال، برادران وارنر ممکن است نخواهند به آن ارجاع دهند یا از آن برای ایجاد یک فرانشیز کاملاً جدید استفاده کنند. در جدیدترین ما فلاش ویدیو، ما به این نگاه می کنیم که چگونه اجرای فیلم در سینماها می تواند بر DCU گان حتی قبل از شروع آن تأثیر بگذارد. در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: همه فیلم‌های کمیک DC که تا به حال ساخته شده‌اند، از بدترین تا بهترین رتبه‌بندی شده‌اند

اگر آن ویدیو را دوست داشتید در مورد چیست فلشعملکرد ضعیف باکس آفیس به معنای آینده دنیای دی سی جیمز گان است، ویدیوهای بیشتری را در زیر مشاهده کنید، شامل تمام حفره های داستان و سوالات بی پاسخ در فلش (و نحوه احتمالاً توضیح و پاسخ به همه آنها)، بررسی اسپویلر ما فلش و تلاش ما برای مشخص کردن علت شکست فیلم در گیشه و تمام تخم مرغ های عید پاک که در آن یافتیم. فلش. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. فلش اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search