اولین نقدهای «فلش» آن را یکی از بهترین فیلم‌های DC می‌دانند
اخبار سینما

«فلش» در گیشه آخر هفته به جایگاه سوم رسید

فلش آخر هفته گذشته در گیشه شروع سریعی نداشت. (شما من را شنیدید؛ من عاشق یک جناس دویدن هستم.) اگر برادران وارنر امیدوار بود که این فیلم در سینماها به خوبی ادامه یابد و شاید شروع به تولید شفاهی خوب از سوی کسانی کند که انجام داد ببینید، به نظر می رسد که در آخر هفته دوم آن اتفاق نیفتاد. این فیلم افت 72 درصدی را تجربه کرد و تنها 15.2 میلیون دلار در مالتی پلکس داخلی فروخت. هر افت بیش از 70 درصد بسیار بد در نظر گرفته می شود – به خصوص برای یک فیلم فلشاندازه آن، که طبق گزارش ها در همسایگی 200 میلیون دلار هزینه داشته است.

حتی بدتر، فلش نه تنها از رتبه اول به دوم جدول باکس آفیس آخر هفته سقوط کرد. تمام راه افتاد سوم. مال سونی Spider-Man: Across the Spider-Verseکه اکنون در چهارمین آخر هفته اکران خود قرار دارد، جایگاه برتر جدول باکس آفیس آخر هفته را پس گرفت و در سینماهای ایالات متحده به فروش 19.3 میلیون دلاری دست یافت. (درصد کاهش آن نسبت به آخر هفته قبل فقط 28.5 درصد بود.) و رتبه دوم متعلق به Pixar است. عنصری، که تقریباً شروعی سخت داشت فلش، اما به نظر می رسید که در بین مخاطبان خانوادگی کمی حسن نیت پیدا کرد. از آخر هفته به آخر هفته فقط 37 درصد کاهش داشت و 18.4 میلیون دلار فروخت.

بیشتر بخوانید: هر دنیای توسعه یافته DC، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

فلششکست‌های او در باکس آفیس به دنبال فروش ناامیدکننده برای فیلم‌های کامیکس دی‌سی در برادران وارنر ادامه دارد. آدم سیاه و شازم! خشم خدایان. اینکه آیا عملکرد ضعیف آنها صرفاً به این دلیل است که هیچ یک از این فیلم ها به طور خاص عالی نبودند (اگرچه من شخصاً فلش بیشتر بسیار لذت بخش بود) یا به این دلیل که مخاطبان از بسیاری از فیلم های ابرقهرمانی خسته شده اند (اگرچه این موضوع متوقف نشده است. آیه عنکبوتی یا اینکه آیا طرفداران تا حد زیادی این دسته از فیلم های DC Extended Universe را در حالی که منتظر هستند تا دنیای جدید DC تحت نظر جیمز گان شروع شود (با وجود اینکه او زنگ زد فلش یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی که او دیده است) به سختی قابل تشخیص است. دلیل هر چه باشد، سخت است استدلال کنیم که این شرکت در حال حاضر در وضعیت فوق العاده ای قرار دارد.

با این حال، تنها چیزی که برای تغییر اوضاع لازم است یک فیلم واقعا خوب است. فلش اکنون در سینماها است فیلم بعدی کامیکس دی سی، سوسک آبی، قرار است از 18 آگوست در سینماها اکران شود.

بهترین پوسترهای فیلم کمیک دی سی تا کنون

این پوسترها برای فیلم های DC روی دیوار خانه یا سالن سینما عالی به نظر می رسند.

منبع

Home
Account
Cart
Search