نسخه‌های متعددی از "Spider-Verse" در سینماها وجود دارد
اخبار سینما

نسخه‌های متعددی از “Spider-Verse” در سینماها وجود دارد

چقدر مناسب است که فیلمی در مورد چندین نسخه از مرد عنکبوتی، که در یک جهان چندگانه با تغییرات مختلف قهرمان مارول اتفاق می‌افتد، خودش چندین نسخه دارد که همزمان در سینماها پخش می‌شوند.

طرفداران برای تماشا Spider-Man: Across the Spider-Verse از یک سالن به سالن دیگر شروع به کشف تفاوت های کوچک اما قابل توجه در فیلم کرده اند. تنها لحظه‌ای که در فضای مجازی منتشر شده است، گفتگوی کوتاهی بین مرد عنکبوتی 2099 اسکار آیزاک و دستیار هولوگرافیک او، لیلا (گرتا لی) است. در یک نسخه، لایلا یک سلفی مسخره از خود و مرد عنکبوتی 2099 می گیرد. در نسخه دیگر، آن ضرب و شتم هرگز رخ نمی دهد.

می‌توانید هر دو را خودتان در توییت زیر ببینید – که قبلاً توسط آن بازنشر شده است در سراسر آیه عنکبوتی ویراستار اندی لویتون را با این پاسخ همراه کرد: “من فکر می کردم چه زمانی ممکن است مردم متوجه شوند …”

بیشتر بخوانید: صحنه ای که آشکار می کند در سراسر آیه عنکبوتیمعنی پنهان

این یک تغییر بسیار کوچک است، بنابراین مگر اینکه بارها فیلم را ببینید و پول پرداخت کنید بسیار دقت کنید، تشخیص تعداد بیشتری از آنها دشوار خواهد بود. بنابراین، احتمالاً باید منتظر بمانیم تا ویدیوی خانگی همه آنها را پیدا کند – اگر انتشار ویدیوی خانگی حتی شامل آنها شود. من حتی مطمئن نیستم که آنها انجام دهند. از نظر تئوری، می‌توانید یک برش را در Blu-ray و دیگری را در دیجیتال منتشر کنید، یا به فروشگاه‌های مختلف برش‌های انحصاری متفاوتی با این نوع تغییرات کوچک بدهید. یا به طور بالقوه می‌توانید فقط یک نسخه در هر نسخه داشته باشید، اما سپس می‌توانید ویژگی خاصی را در جایی که فاش می‌کنید در آن قرار دهید همه صحنه های جایگزینی که در تئاتر استفاده می کردند.

ما قبلاً در مورد یک نوع دیگر از آن می دانستیم در سراسر آیه عنکبوتی بازی در تئاتر پس از شکایت برخی از تماشاگران آخر هفته افتتاحیه مبنی بر اینکه شنیدن لحظات خاصی در فیلم (مانند مونولوگ افتتاحیه گوئن استیسی) دشوار است، طبق گزارش‌ها، سونی چاپ‌های فیلم را با ترکیب صداهای اصلاح‌شده به‌روزرسانی کرد.

بنابراین جهان چندگانه بسیار واقعی است و کاملاً در بسیاری از نسخه‌های مختلف وجود دارد مرد عنکبوتی در سراسر آیه عنکبوتی. این فیلم هم اکنون در سینماها در حال پخش است. عاقبت، فراتر از آیه عنکبوتی، قرار است در ماه مارس آینده در سینماها اکران شود.

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

از کاپیتان آمریکا سریال به Spider-Man: Across the Spider-Verse، کل تاریخچه مارول را در فیلم ها رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search