فیلم هایی که در وسط ژانرهایشان ناگهان تغییر می کند
اخبار سینما

فیلم هایی که در وسط ژانرهایشان ناگهان تغییر می کند

آیا چیزی جذاب‌تر از یک فیلم وجود دارد که شما را سرپا نگه دارد؟ در حالی که برای برخی از فیلم‌ها منطقی است که به یک ژانر اصلی بچسبند – مانند کمدی، درام تاریخی یا عاشقانه – برخی دیگر می‌توانند بیش از یک ژانر را یکپارچه با هم ترکیب کنند. با این حال، در برخی موارد بسیار خاص، تغییر در ژانر وجود دارد بسیار قابل توجه اساساً در مقطعی از فیلم، طرح داستان کاملاً به چیز دیگری تبدیل می شود و ما به عنوان مخاطب باید آماده سازگاری باشیم. وقتی این حرکت خرابکارانه به درستی انجام شود، می‌تواند به یک فیلم فرمول‌بندی‌شده لبه هیجان‌انگیزی بدهد.

حال، برای مقدمه، ما در مورد فیلم هایی صحبت نمی کنیم که در تمام مدت دو ژانر مختلف را متعادل می کنند. درام های زیادی وجود دارند که به شدت خنده دار هستند – و کمدی هایی هستند که مستقیماً به قلب می رسند. برخی از ژانرها، مانند “کمدی رمانتیک” یا “علمی تخیلی” دو عنصر در نام خود دارند. عشق اصلی وجود دارد، و تسکین کمدی وجود دارد. عنصر علمی و جنبه تخیلی آن وجود دارد. اما یک چیز خاص در مورد یک فیلم وجود دارد که می تواند به سرعت شما را به سمت خود بکشاند و در مقابل چشمان شما به چیزی غیرمنتظره تبدیل شود.

بیشتر بخوانید: برنامه های تلویزیونی که باید بعد از یک فصل به پایان می رسید

از کمدی‌های جذابی که به فیلم‌های اسلشر وحشتناک تبدیل می‌شوند تا فیلم‌های عاشقانه که به هیجان‌انگیز تبدیل می‌شوند، ما ۱۰ فیلم را جمع‌آوری کرده‌ایم که در طول زمان پخششان ژانرهایشان را کاملاً تغییر داده‌اند. در حالی که همه این فیلم‌ها کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند – تماشای آنها از ابتدا تا انتها یک سواری وحشیانه است.

فیلم هایی که ژانرها را در نیمه راه تغییر دادند

این فیلم‌ها یک چیز به نظر می‌رسند – فقط در میانه به یک ژانر کاملاً متفاوت تبدیل می‌شوند.

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

اگر فیلمنامه‌های اصلی (تاریک‌تر) خود را حفظ می‌کردند، ممکن بود اوضاع برای این فیلم‌های موفق متفاوت باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search