کارگردان «ایندیانا جونز» از ساخت یک فیلم اسپین آف خودداری کرد
اخبار سینما

کارگردان «ایندیانا جونز» از ساخت یک فیلم اسپین آف خودداری کرد

جیمز منگولد اخیراً به صراحت اعلام کرده است که در عین حال خوشحال است که با نسخه جدید درگیر است ایندیانا جونز فیلم، او علاقه ای به ساخت اسپین آف ندارد. به طور خاص، او علاقه ای به گفتن داستانی با محوریت هلنا شاو با بازی فیبی والر-بریج ندارد.

هلنا یک شخصیت جدید است، اما او ارتباط مهمی با ورودی های قدیمی تر فرنچایز دارد. او دخترخوانده ایندی و پسر یکی از بهترین دوستانش، باسیل شاو است. ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت حول محور چیزی است که باسیل شاو بخش زیادی از زندگی خود را صرف وسواس در مورد شماره گیری سرنوشت کرد. ایندی و هلنا گرد هم می آیند تا قبل از اینکه به دست یورگن وولر با بازی مدز میکلسن بیفتد، آن را شکار کنند.

از زمانی که اخبار برجسته شدن والر-بریج در فیلم منتشر شد، شایعاتی در مورد تبدیل شدن هلنا به چهره جدید این فرنچایز در حال چرخش شروع شد. با توجه به این واقعیت که هریسون فورد گفته است که این آخرین باری است که او در نقش ایندیانا جونز ظاهر می شود، واضح است که هیچ فیلم بعدی حول او نخواهد بود.

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت
Lucasfilm Ltd.

بیشتر بخوانید: دلیل محرمانه عشق تماشاگران به ایندیانا جونز

زمانی که کارگردان فیلم جدید، جیمز منگولد بود پرسید در مورد احتمال اسپین آف هلنا، او در پاسخ خود بسیار ثابت قدم به نظر می رسید.

من علاقه ای ندارم. رد میکنم. من فقط نمی توانم این کار را انجام دهم … مقدار لور و تخم مرغ های عید پاک و سرویس هواداران شروع به ضدیت با هر یک از این چیزها در یک نقطه خاص می کند. این دیگر داستان سرایی نیست این تبلیغات در مقیاس بزرگ است.

در حالی که این برداشت منطقی است، این دنباله‌ها می‌توانند به‌سرعت خود را به یک جشن نوستالژیک تخم‌مرغ‌های عید تبدیل کنند، به‌جای اینکه داستانی واقعی را روایت کنند… به نظر می‌رسد که به نوعی متناقض است. اگر ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت به طور کامل فاقد سرویس هواداران است، طرفداران احساس می کنند فریب خورده اند. اگر خیلی زیاد باشد، مردم بررسی می کنند. اینجا یک خط بسیار ظریف وجود دارد که باید پیاده روی کرد.

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت از 30 ژوئن در سینماها اکران خواهد شد.

منبع

Home
Account
Cart
Search