هر حفره و سؤالی توضیح داده شده است
اخبار سینما

هر حفره و سؤالی توضیح داده شده است

ما از خوانندگان و بینندگان خود شنیده ایم و آنها هم شنیده اند زیاد از سوالات در مورد فلش. آنها می خواهند بدانند چه کسی مادر بری را کشته است، چگونه فلش قدرت خود را از صاعقه بازگردانده است، چرا رعد و برق سرعت فلش در نقاط مختلف فیلم رنگ های متفاوتی دارد (آبی یا زرد)، چرا البیه پدر بری به اندازه کافی خوب نیست. شروع فیلم، و اینکه چرا مهم است که چگونه تا پایان فیلم تغییر کرده است، و – هشدار اسپویلر – آن فیلم کوتاه جورج کلونی در پایان فیلم چه چیزی بود.

این چیزی است که آخرین ویدیوی کمیک DC ما با جزئیات فوق‌العاده‌ای ترسناک پوشش می‌دهد. در آن، ما تمام حفره‌ها و سوالات احتمالی را که از طریق کانال‌های اجتماعی ScreenCrush دریافت کرده‌ایم مرور می‌کنیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پاسخ دهیم و توضیح دهیم. همه از آنها چطور شدیم؟ خوب، شما ویدیوی زیر را ببینید و خودتان تصمیم بگیرید:

بیشتر بخوانید: همه فیلم‌های کمیک DC که تا به حال ساخته شده‌اند، از بدترین تا بهترین رتبه‌بندی شده‌اند

اگر آن ویدیو را در تمام حفره های طرح و سوالات بی پاسخ در آن دوست داشتید فلش (و چگونگی توضیح و پاسخ دادن به همه آنها)، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر، از جمله بررسی اسپویلر ما، بررسی کنید. فلش و تلاش ما برای مشخص کردن علت شکست فیلم در گیشه، تمام تخم مرغ های عید پاک که در آن یافتیم فلش، و یکی در پایان فلش و معنای آن برای آینده فیلم های DC چیست. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. فلش اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search