اولین فیلم انفرادی اتان کوئن
اخبار سینما

اولین فیلم انفرادی اتان کوئن

عروسک های رانندگی دور یک کمدی سفر جاده ای به کارگردانی و نویسندگی است ایتان کوئن. در حالی که آینده آینده برادران کوئن در فیلمسازی نامشخص به نظر می رسید – این زوج از سال 2018 در فیلمی با هم همکاری نکرده اند. تصنیف باستر اسکروگز – هر کدام به طور جداگانه شروع به ساخت فیلم کرده اند. عروسک های رانندگی دور اولین فیلم سینمایی اتان کوئن به عنوان کارگردان انفرادی است. ظاهراً او و شریک نویسندگی (و همسرش) تریشیا کوک، فیلم را در طول همه‌گیری کووید-19 نوشتند.

ستاره های فیلم مارگارت کوالی، جرالدین ویسواناتان، بین فلدشتاین، پدرو پاسکال، کولمن دومینگو، بیل کمپ و مت دیمون. به تریلر زیر نگاهی بیندازید:

بیشتر بخوانید: جف بریجز یک کار را انجام می دهد لبوفسکی بزرگ عاقبت – به یک شرط

خلاصه داستان رسمی این فیلم به شرح زیر است:

این داستان کمدی که توسط اتان کوئن و تریشیا کوک نوشته شده است، جیمی را دنبال می‌کند، روح آزاده‌ای که بازهم از یک دوست دختر ناله می‌کند و دوستش ماریان که به شدت نیاز به رها شدن دارد. در جستجوی شروعی تازه، این دو یک سفر جاده‌ای بداهه به تالاهاسی را آغاز می‌کنند، اما وقتی در مسیر با گروهی از تبهکاران بی‌معنا مواجه می‌شوند، همه چیز به سرعت خراب می‌شود.

به نظر می رسد که جیمی و ماریان زمانی که سفر جاده ای خود را انجام می دهند، کمی بیشتر از آن چیزی که چانه می زنند، به دست می آورند. در صندوق عقب خودرو غافل از اینکه کالاهای با ارزشی وجود داشت. کسی که صاحب آن کیف است واقعا می خواهد دوباره به آن دست بزند. متأسفانه، اکثر اسلحه‌های اجاره‌ای که بعد از کیف می‌فرستند، در کار خود مهارت خاصی ندارند.

عروسک های رانندگی دور قرار است از ۲۲ سپتامبر در سینماها اکران شود.

منبع

Home
Account
Cart
Search