The Beanie Babies بالاخره فیلم خود را دارند
اخبار سینما

The Beanie Babies بالاخره فیلم خود را دارند

آمریکا بیش از سهم عجیب خود از مدها داشته است، اما حتی با این استانداردها، Beanie Babies چیزی نادر و خاص بود. اقتصاد عظیمی در اواسط دهه 90 پیرامون فروش کلکسیونی این اسباب‌بازی‌های کوچک ساخته شد که عمداً در مقادیر محدود تولید می‌شدند تا کمبود را برانگیخت و تقاضا و قیمت‌ها را بالا برد. به عنوان کسی که در یک فروشگاه کتاب های مصور کار می کرد که در اواخر دهه 90 تعداد زیادی Beanie Babies را فروخت، می توانم به شما بگویم: این طرح کار کرد.

شوق Beanie توسط تاجر Ty Warner شکل گرفت و داستان او و شیدایی بعدی در مورد Beanie Babies موضوع فیلم آینده Apple TV + است. حباب Beanie. در این فیلم زک گالیفیاناکیس (بدون ریش!) در نقش وارنر و الیزابت بنکس، سارا اسنوک و جرالدین ویسواناتان در نقش های فرعی بازی می کنند.

تماشا کردن حباب Beanie تریلر زیر:

بیشتر بخوانید: 12 عجیب ترین برنامه های تلویزیونی واقعیت در تاریخ

حباب Beanie در ادامه چندین فیلم زندگینامه ای دیگر درباره مدهای مهم فرهنگ پاپ یا محصولات معروف دنبال می شود. 2023 قبلاً شاهد انتشار فیلم هایی در مورد ایجاد Air Jordans، Flamin’ Hot Cheetos و دستگاه تلفن همراه بلک بری بوده است. این یکی بیشتر شبیه یک کمدی آشکار بر اساس تریلر است، اما خواهیم دید که فیلم نهایی چگونه به نظر می رسد.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

چرا جهان ناگهان با حیوانات عروسکی مانند طلا رفتار کرد؟ تای وارنر یک فروشنده اسباب‌بازی ناامید بود تا اینکه همکاری او با سه زن باعث شد ایده‌اش به بزرگترین شوق اسباب‌بازی در تاریخ تبدیل شود. “The Beanie Bubble” داستانی مبتکرانه در مورد آنچه و برای چه کسانی ارزش قائل هستیم و قهرمانان گمنامی است که نامشان در تگ قلبی شکل دیده نمی شود. از دو کارگردان متاهل کریستین گور («او»، «روباه‌گیر») و دامیان کولاش جونیور (خواننده اصلی اوکی گو) و نوشته‌ی گور، یکی از عجیب‌ترین داستان‌های موفقیت آمریکا آمده است.

حباب Beanie در تاریخ 21 جولای در سینماهای منتخب نمایش داده می شود و سپس در 28 جولای در Apple TV+ نمایش داده می شود.

برنامه های تلویزیونی که پس از قسمت های آزمایشی خود به شدت تغییر کردند

این برنامه های تلویزیونی محبوب زندگی خود را به عنوان اپیزودهای آزمایشی بسیار متفاوت آغاز کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search