«جان ویک 5» در حال توسعه است
اخبار سینما

کات کارگردان «جان ویک 4» سه ساعت است

تیک، تاک آقای ویک … تیک، تاک.

جان ویک چاد استاهلسکی، کارگردان، پیش از این به امکان نسخه توسعه یافته این فیلم بسیار طولانی اشاره کرده بود فصل 4. اکنون او تایید کرده است که روی فیلم کار می‌کند – و طولانی‌ترین فیلم تا به امروز این مجموعه را طولانی‌تر می‌کند.

استاهلسکی گفت فیلم کمیک بوک او در حال کار بر روی “برش کارگردان، برش گسترده” بوده است و این پروژه “تقریباً به پایان رسیده”. او گفت که در مجموع، این برش جدید “10 تا 15 دقیقه” را به فیلم اضافه می کند. برش تئاتری از جان ویک: فصل 4 169 دقیقه دوید – با 15 دقیقه اضافی که بیش از سه ساعت طول کشید.

بیشتر بخوانید: چاد استاهلسکی چگونه ساخته است جان ویک 4سکانس باورنکردنی راه پله

و این چیزی نیست. اولین برش خشن از جان ویک: فصل 4 ظاهراً نزدیک به چهار ساعت طول کشید، به این معنی که استاهلسکی حدود یک ساعت فیلم را برای اکران در سینما قطع کرد. در مورد آن مطالب، در اینجا چیزی بود که استاهلسکی برای بازگرداندن نقش کارگردان گفت:

ما بخش بزرگی از برلین را بریدیم، یک شخصیت کامل به نام The Frau، که یک صحنه بسیار خنده دار با جان است، و صحنه دیگری بین او و ردیاب، چند ضربه اکشن کوچک دیگر که دوباره در آنها قرار دادیم. یعنی آره، همیشه چیزهایی وجود دارد که ما آنها را بیرون می آوریم، زیرا با سرعت حرکت مطابقت ندارند. فکر می‌کنم همه چیز فوق‌العاده باکیفیت است، من عاشق کریو هستم، من عاشق شخصیت‌ها هستم. این اتفاق نیفتاد – به طور کلی، سرعت فیلم را تغییر داد، و من فکر نمی‌کردم اگر کند بود، بتوانم فیلم دو ساعت و 38 دقیقه‌ای را در آنجا بسازم.

بود جان ویک: فصل 4 طولانی؟ آره. خیلی طولانی شد؟ نه. عالی بود؟ مطمئنا. آیا می‌توانم نسخه طولانی‌تری را تماشا کنم؟ جان ویک: فصل 4? جهنم بله، من.

در حالی که قطعه کارگردان فیلم هنوز تاریخ اکران قطعی ندارد، می توانید اجاره یا خرید کنید جان ویک: فصل 4 (نسخه نمایشی) در دیجیتال در حال حاضر.

احمقانه ترین نام ها برای برش های کارگردان دی وی دی

این فیلم‌ها نمی‌توانند دی‌وی‌دی‌های خود را فقط «برش‌های کارگردان» بنامند. وای نه؛ خیلی ساده یا عادی خواهد بود. آنها مجبور بودند به جای آن این نام های عجیب، گیج کننده، نادرست و خنده دار را انتخاب کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search