اسپین اف Bad Bunny's Spider-Man از برنامه اکران حذف شد
اخبار سینما

اسپین اف Bad Bunny’s Spider-Man از برنامه اکران حذف شد

کمی بیش از یک سال پس از اولین معرفی، سونی اسپین آف فیلم Spider-Man را حذف کرد ال مورتو از تقویم انتشار آینده آن. این فیلم قبلاً قرار بود در تاریخ 12 ژانویه 2024 در سینماها اکران شود.

جذابیت اصلی اینجا مسلماً نه خود ال موئرتو، یک شخصیت مکمل مرد عنکبوتی نسبتا مبهم، بلکه Bad Bunny، ستاره چند رسانه ای بود که قرار بود نقش اصلی را بازی کند. اگر این فیلم گرد هم بیاید و اکران شود، اولین فیلم لایو اکشن ابرقهرمانی خواهد بود که توسط یک بازیگر لاتین تبار تیتر شده است.

مانند Marvel.com او را توصیف می کند، ال موئرتو یک “کشتی گیر فوق العاده قدرتمند” است که قدرت ها و نقاب او “نسل به نسل منتقل شده است. هر کشتی گیر باید خود را به ظالم خود الدورادو ثابت می کرد تا بتواند زنده بماند و قدرت خود را حفظ کند. شخصیت El Muerto اولین بار در سال 2006 در یک شماره ظاهر شد مرد عنکبوتی محله دوستانه نوشته پیتر دیوید و تصویرگری راجر کروز. این نقش مخصوصاً برای Bad Bunny است که در سال‌های اخیر در چندین رویداد WWE کشتی گرفته است، که آخرین آن در Backlash pay-per-view این شرکت در اوایل بهار امسال بود.

واکنش دبلیو دبلیو ای با خرگوش بد
گتی ایماژ

بیشتر بخوانید: ما قرمز را خوردیم آیه عنکبوتی برگر

سونی به طور فزاینده‌ای بر گسترش فرنچایز مرد عنکبوتی خود به هر طریقی که می‌تواند تمرکز کرده است، عمدتاً با ساخت فیلم‌های اسپین‌آف برای شخصیت‌های کمیک‌های مرد عنکبوتی. آنها حقوق فیلم را برای کتابخانه گسترده شخصیت های وابسته مرد عنکبوتی – که بیشتر آنها شرور هستند – دارند. آنها موفقیت بزرگی با زهر فرنچایزی با بازی تام هاردی، اما زمان بسیار سخت تری برای تبدیل شدن به آن بود موربیوس، با بازی جرد لتو در نقش دانشمندی که از خون آشام تبدیل شده است، به یک موفقیت.

فیلم بعدی اسپین آف مرد عنکبوتی، کراون شکارچی با بازی آرون تیلور جانسون در نقش شخصیت منفی قدیمی مارول، در حال حاضر قرار است در تاریخ 6 اکتبر در سینماها اکران شود. ال مورتو در این مرحله لزوما لغو نمی شود. سونی ممکن است در تاریخ بعدی آن را به برنامه عرضه خود بازگرداند. با این حال، هر چه بیشتر طول بکشد تا این اتفاق بیفتد ال مورتو شبیه یک پروژه مرده به نظر می رسد.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search