جاناتان میجرز در ماه آگوست محاکمه می شود
اخبار سینما

جاناتان میجرز در ماه آگوست محاکمه می شود

تاریخ محاکمه ای در شهر نیویورک در مورد پرونده مربوط به ستاره مارول، جاناتان میجرز، که متهم به حمله بزهکاری و آزار و اذیت شدید پس از یک حادثه ادعا شده است، تعیین شده است. در اواخر ماه مارس، پلیس به تماس 911 پاسخ داد و زنی را پیدا کرد که مدعی بود توسط این بازیگر مورد تعرض قرار گرفته است. او برای درمان “جراحات جزئی سر و گردن” به بیمارستان رفت. سرگرد دستگیر شد.

پس از جلسه امروز، دادگاه میجرز در 3 آگوست آغاز خواهد شد.

میجرز بارها ادعا کرده که در این پرونده بی گناه است. پس از جلسه امروز، وکیل وی بیانیه ای را منتشر کرد که در آن مدعی شد زنی که اتهامات علیه میجرز را مطرح کرده است، کسی است که مرتکب حمله شده است، نه برعکس. او همچنین مدعی شد که آنها شواهدی را به مقامات ارائه کرده اند که ثابت می کند میجرز قربانی این حادثه بوده است نه عامل آن.

پریا چودری، وکیل ماجرز، در بیانیه‌ای نوشت: «در حالی که امیدواریم دادستان منطقه با حسن نیت این مطالب را بررسی می‌کند و به زودی کار درست را انجام می‌دهد تا به پرونده ما تسریع کند، ما درخواست تاریخ محاکمه را در اسرع وقت کرده‌ایم. ”

بیشتر بخوانید: بازیگران بزرگی که در نقش های مارول تلف شدند

میجرز نقش کانگ فاتح را در دنیای سینمایی مارول بازی می کند. او برای اولین بار در ظاهر شد لوکی سریال تلویزیونی، و اخیراً کانگ را در آن بازی کرده است Ant-Man and the Wasp: Quantumania. اما انتظار می رفت که میجرز در نقش کانگ حضور بیشتری داشته باشد. بعدی انتقام جویان عاقبت، انتقام جویان: سلسله کانگ، به نام شخصیت او نامگذاری شده است. تاکنون، مارول هیچ اطلاعیه‌ای در مورد وضعیت ماجرز با شرکت با توجه به اتهامات وارده به او نداده است.

اما شرکت های دیگر قبلاً از این ستاره فاصله گرفته اند. میجرز در زمان وقوع حادثه ادعایی در کمپین های تبلیغاتی ارتش ایالات متحده و لیگ برتر بیسبال حضور داشت. هر دو گروه کمپین های مربوطه خود را لغو کردند. و پس از علنی شدن اتهامات علیه او، شرکت مدیریت و تبلیغاتی ماژورز از همکاری با او دست کشیدند.

بزرگترین بمب های باکس آفیس مارول

این فیلم‌ها که بر اساس کمیک‌های منتشر شده توسط مارول ساخته شده‌اند، موفقیت‌آمیز نبودند – و به عبارتی ملایم‌تر.

منبع

Home
Account
Cart
Search