تریلر نهایی «فلش» یک بحران در چندین زمین را نشان می دهد
اخبار سینما

نقد و بررسی اسپویلر «فلش»: چه چیزی اشتباه شد

فلش بالاخره وارد سینما شد – و در کمال تعجب من، فیلم یک شکست بزرگ بود. آخر هفته افتتاحیه کوچکتری نسبت به آن داشت آدم سیاه، که قبلاً یک ناامیدی قابل توجه برای برادران وارنر و دی سی کامیکس به حساب می آمد. این فیلم قرار بود دوران جدیدی از فیلم‌های DC را از فیلمساز جیمز گان آغاز کند و در عوض بیشتر شبیه میخ پایانی در تابوت دنیای توسعه یافته DC است.

پس چه مشکلی پیش آمد؟ این موضوع جدیدترین ماست فلاش ویدئو در آن، رایان آری، کولتون اوگبرن و مت سینگر از ScreenCrush در مورد اوج و فرودها بحث می کنند. فلش. آنها نقدهای فردی خود را ارائه می دهند و سپس در مورد برخی از نکات ظریف فیلم بحث می کنند (با تباه کننده پس از آن آگاه باشید). همچنین در مورد اینکه آیا آن صحنه پایانی تکان دهنده قرار است به یک فیلم آینده DC منتهی شود، یا اینکه فقط یک تهوع بزرگ پایانی بود که قرار نبود به نتیجه برسد، بحث می کنند. و پانل های ما داشتند بسیار نظرات مختلف در مورد آن – مانند، در واقع بسیار گرم می شود! مناظره کامل را در زیر مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید: همه فیلم‌های کمیک DC که تا به حال ساخته شده‌اند، از بدترین تا بهترین رتبه‌بندی شده‌اند

اگر دوست داشتید آن ویدیو را بررسی کنید فلش و سعی کنید مشخص کنید که چرا فیلم در گیشه شکست خورد، ویدیوهای بیشتری را در زیر ببینید، از جمله تمام تخم مرغ های عید پاک که در آنها یافتیم. فلش، یکی در پایان فلش و معنی آن برای آینده فیلم های DC، و تمام Easter Eggs در تریلر نهایی برای فلش. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. فلش اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search