یک شرور مرد عنکبوتی در تریلر «Kraven» در کانون توجه قرار می گیرد
اخبار سینما

یک شرور مرد عنکبوتی در تریلر «Kraven» در کانون توجه قرار می گیرد

کراون شکارچی هرگز یکی از بزرگترین دشمنان مرد عنکبوتی نبوده است. او گرین گابلین یا دکتر اختاپوس نیست. او حتی هابگوبلین یا میستریو یا مرد شنی هم نیست. اما اکنون، قبل از هر یک از آن شخصیت‌ها، کرایون فیلم خودش را دارد که او را به یکی از معدود ابرشرورهای مارول تبدیل می‌کند – بعد از زهر و شاید موربیوس اگر می‌خواهید واقعاً سخاوتمندانه با دسته شرور رفتار کنید – برای تیتر فیلم خود

فقط با توجه به تریلر جدید باند قرمز، به نظر نمی رسد که او شرور فیلم باشد. در آن، کراون (آرون تیلور جانسون) بیشتر یک انتقام‌جوی تاریک است، به نوعی مانند پانیشر – او می‌کشد، اما، به دلایل «درست». یا به قول خودش: «پدرم بدی را به دنیا می آورد. بیرونش می کنم.» (در ضمن، پدرش راسل کرو با لهجه دیوانه روسی است.)

تریلر زیر را ببینید:

بیشتر بخوانید: جالب ترین تخم مرغ عید پاک مرد عنکبوتی در در سراسر آیه عنکبوتی

این فیلم به طرز شگفت انگیزی توسط جی سی چاندور کارگردانی شد، مردی که پشت فیلم هایی مانند مارجین فراخوان، همه چیز از دست رفت، و خشن ترین سال و بازیگران نیز شامل آریانا دبوز در نقش کالیپسو شرور مرد عنکبوتی، فرد هچینگر در نقش برادر کریون (که همچنین آفتاب پرست شرور اسپایدی است) و الساندرو نیوولا نقش کرگدن را بازی می‌کند که در آخرین لحظه تریلر مورد کنایه قرار می‌گیرد.

و این هم پوستر کامل این فیلم:

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

Kraven the Hunter داستانی است در مورد چگونگی و چرایی پیدایش یکی از نمادین ترین شخصیت های شرور مارول. آرون تیلور جانسون که قبل از انتقام‌جویی بدنامش با مرد عنکبوتی اتفاق می‌افتد، در نقش شخصیت اصلی فیلم درجه‌بندی R بازی می‌کند.

کراون شکارچی قرار است در تاریخ 6 اکتبر در سینماها اکران شود.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search