همه مراجع DC که از دست دادید
اخبار سینما

همه مراجع DC که از دست دادید

که در فلش، می بینیم که بری آلن ازرا میلر برای حفظ سرعت فوق العاده نیاز به خوردن یک تن غذا دارد. اگر بری تن ها کالری مصرف نکند، فلش نمی تواند اجرا شود. این مفهوم مستقیماً از کمیک‌ها بیرون می‌آید، جایی که سرعت‌بازان DC مانند بری آلن و والی وست اغلب برای پر کردن شکم خالی خود در بدترین لحظات ممکن تلاش می‌کنند.

این تنها یکی از بسیاری از تخم مرغ های عید پاک، ارجاعات DC و جزئیات کوچکی است که ممکن است در کتاب اندی موشیتی از دست داده باشید. فلش. ما به نقطه ای اشاره می کنیم که می توانید سوپرمن هنری کاویل را ببینید، جایی که فلش ازرا میلر ایده استفاده از آن نام ابرقهرمانی را پیدا کرد، تفاوت های بین Batcycle در این فیلم و Batpod در نولان. بتمن سه گانه، ارجاع به یک خانواده جنایی نمادین DC، شوخی «دوش بچه» و اینکه چرا رعد و برق فلش در این فیلم زرد است، حتی اگر در فیلم های دیگر DCEU آبی بود. آن و خیلی چیزهای دیگر را در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: همه فیلم‌های کمیک DC که تا به حال ساخته شده‌اند، از بدترین تا بهترین رتبه‌بندی شده‌اند

اگر آن ویدیو را در مورد تمام تخم مرغ های عید پاک دوست داشتید فلش، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر بررسی کنید، از جمله یکی در پایان فلش و معنی آن برای آینده فیلم های DC، تمام تخم مرغ های عید پاک در تریلر نهایی برای فلشو تاریخ ناگفته بتمن مایکل کیتون. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. فلش اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search