«Evil Dead Rise» پخش جریانی خود را اعلام کرد
اخبار سینما

«Evil Dead Rise» پخش جریانی خود را اعلام کرد

مردگان شیطانی آماده قیام هستند (در جریان).

تازه از یک نمایش بسیار موفق در سینماها، آخرین تلاش برای بازسازی مرده شیطانی فرنچایز ترسناک به تماشای خانه می آید. مشترکین Max شانس تماشای خود را خواهند داشت ایول دد برخاست، از هفته آینده شروع می شود.

در حالی که اصلی مرده شیطانی تیمی از جمله کارگردان سم ریمی، تهیه کننده راب تاپرت و ستاره بروس کمپبل، همگی به عنوان تهیه کننده در فیلم جدید شرکت داشتند. ایول دد برخاست از گروه جدیدی از فیلمسازان جوان می‌آید و شخصیت‌های جدیدی را دنبال می‌کند که با شر قدیمی کلاسیک مبارزه می‌کنند که هر زمان که کسی ایده درخشان خواندن از Necronomicon را پیدا می‌کند – AKA the Book of the Dead – به وجود می‌آید.

در جدیدترین فیلم، دو خواهر با بازی لیلی سالیوان و آلیسا ساترلند، به جای اینکه با ارتشی از تاریکی در میان یک محیط شهری روبرو شوند. مردگان شیطانیمحیط معمولی نوجوانانی است که در کابین‌های جدا شده در جنگل می‌چرخند.

بیشتر بخوانید: سام ریمی در حال نوشتن An مرده شیطانی کتاب مقدس برای فیلم های آینده

اصلی مردگان شیطانی از سال 1981 فیلم موفقیت آمیز از سام ریمی جوان بود. نقدهای قوی و باکس آفیس آن، او را به اندازه کافی در سرتاسر هالیوود جلب کرد تا بتواند اولین فیلم هایش را سرمایه گذاری کند. او آن را با دو دنباله دنبال کرد: مردگان شیطانی II و ارتش تاریکیو سپس به ساخت برخی از بزرگترین بلاک باسترهای قرن بیست و یکم، از جمله سه مورد اول ادامه داد مرد عنکبوتی فیلم های.

ایول دد برخاست نقدهای قوی از منتقدان دریافت کرد – در حال حاضر 84 درصد در Rotten Tomatoes تازه است – و 146 میلیون دلار در سرتاسر جهان به دست آورد، که نسبت به تلاش قبلی برای ساخت یک ضربه بزرگ به حساب می آید. مرده شیطانی راه اندازی مجدد آن سال 2013 بود مرده شیطانی با بازی جین لوی که 97.5 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

اینجاست ایول دد برخاستخلاصه رسمی:

«مردگان شیطانی برمی خیزند» که اکشن را از جنگل به داخل شهر منتقل می کند، داستان پیچیده ای از دو خواهر جدا شده با بازی سالیوان و ساترلند را روایت می کند که اتحاد دوباره آنها با ظهور شیاطین گوشت خوار قطع می شود و آنها را به یک حیاط می کشانند. نبرد اولیه برای بقا در حالی که آنها با کابوس‌آمیزترین نسخه خانواده قابل تصور روبرو می‌شوند.

ایول دد برخاست در 23 ژوئن در مکس نمایش داده می شود.

ترسناک ترین فیلم های کودکانه تاریخ

منبع

Home
Account
Cart
Search