«اسپایدرمن 4» ممکن است به تازگی تاریخ اکران داشته باشد
اخبار سینما

«اسپایدرمن 4» ممکن است به تازگی تاریخ اکران داشته باشد

مدت زیادی است که مرد عنکبوتی تام هالند را روی پرده بزرگ ندیده ایم. متأسفانه، ممکن است بیشتر از آنچه ما می خواهیم طول بکشد تا زمانی که او دوباره ظاهر شود. خبر خوب این است که ما یک تاریخ احتمالی برای اکران فیلم بعدی داریم. یکی از هیجان‌انگیزترین چیزها در مورد ورودی بعدی این مجموعه این است که انتظار می‌رود در محیطی در سطح خیابان اتفاق بیفتد. البته، مرد عنکبوتی هلند از لحاظ تاریخی با بدهای بزرگتر از این جنایتکاران درگیر بوده است. او با تونی استارک و انتقام جویان کار کرده است. او کیهان را نجات داد. حالا، خیلی جالب است که ببینیم او با چه نوع شرورهایی درگیر می شود.

ضرب الاجل اخیراً گزارش شده است که سونی دو تاریخ اکران آینده را برای فیلم‌های مارول که هنوز نامش فاش نشده است را هدف قرار داده است. آنها موضوعات خود را فاش نکردند، اما به طور گسترده فرض می شود که این پروژه ها یک سوم خواهند بود زهر فیلم با تام هاردی و چهارمی مرد عنکبوتی با بازی تام هالند به دلیل اعتصاب نویسندگان، هیچ کاری نمی توان روی هیچ یک از فیلم ها (یا سایر پروژه های معلق سونی مارول) انجام داد. بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا به این یا آن صورت قطعی بدانیم.

بیشتر بخوانید: چرا در سراسر آیه عنکبوتی از … بهتر است به آیه عنکبوتی

تام هالند در مورد اینکه واقعاً فیلم چگونه به نظر می رسد، بسیار سختگیرانه صحبت کرده است. تنها جزئیات واقعی که او در مصاحبه ها به اشتراک گذاشته است این است که “بسیار خوب به نظر می رسد” و اینکه او از “مواردی که تاکنون در جریان است” “هیجان زده” است.

چه کسی می داند که آیا به نتیجه خواهد رسید یا خیر؟ او گفت ضرب الاجل. “اما در حال حاضر بسیار خوب به نظر می رسد، و ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم.”

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search