فیلم بعدی بتمن کارگردان خود را پیدا کرد
اخبار سینما

فیلم بعدی بتمن کارگردان خود را پیدا کرد

آیا دنیای سینما برای یک بتمن دیگر آماده است؟

در حال حاضر رابرت پتینسون در نقش بتمن بازی می کند بتمن، که چند سال دیگر دنباله ای می گیرد. بن افلک و مایکل کیتون نیز در این فیلم حضور دارند فلش، که به تازگی در سینماها منتشر شده است. و در آستانه دریافت یک بتمن جدید است و رابین جدید، در فیلمی با عنوان شجاع و جسور، که بخشی از دنیای جدید فیلم DC خواهد بود که توسط جیمز گان و پیتر سافران نظارت می شود.

ظاهراً این فیلم از کمیک‌های اخیر بتمن درباره بروس وین و پسرش دیمین گرفته شده است، که پنج نفری می‌شوند که ردای رابین، پسر شگفت‌انگیز را به خود اختصاص می‌دهند. (دیمین با چهار نفر دیگر کمی متفاوت است، زیرا او از بدو تولد به عنوان یک نینجا مرگبار بزرگ شده است، و همچنین نوه رأس الغول است.) این فیلم هنوز در مراحل اولیه است و فیلمنامه یا نویسنده ای ندارد. . با این حال، کارگردانی دارد – کارگردانی که اخیراً تجربه قابل توجهی از بتمن دارد.

مطابق با تنوع، فلش اندی موشیتی کارگردان این فیلم را هدایت خواهد کرد شجاع و جسور. در اینجا چیزی بود که گان و سفران در مورد این خبر گفتند:

ما فلش را دیدیم. حتی قبل از اینکه کنترل استودیو دی سی را به دست بگیریم، و می دانستم که ما نه تنها در دستان یک کارگردان رویا، بلکه یک طرفدار بزرگ دی سی هستیم. این یک فیلم باشکوه – خنده‌دار، احساسی، هیجان‌انگیز – است و علاقه و علاقه اندی به این شخصیت‌ها و این دنیا در هر فریم طنین‌انداز می‌شود. بنابراین، وقتی زمان یافتن کارگردانی برای «شجاع و جسور» فرا رسید، واقعاً تنها یک انتخاب وجود داشت. خوشبختانه اندی گفت بله. باربارا برای تولید با ما قرارداد امضا کرد و ما در راه بودیم.

وارنر برادران پیکچرز اولین نمایش جهانی THE FLASH، تئاتر چینی TCL، لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا – 12 ژوئن 2023
برادران وارنر

بیشتر بخوانید: اسرار پشت فلشچند بتمن

مقدم بر فلشموشیتی کارگردانی هر دو قسمت از اقتباس اخیر استفن کینگ را بر عهده داشت آی تی. او کارگردانی این فیلم ترسناک را نیز بر عهده داشت مامان در سال 2013. اما فلش نه تنها به او اعتبار DC می دهد، بلکه تمرین زیادی برای کارگردانی بتمن به او می دهد. که ظاهراً در اینجا به خوبی به او خدمت می کند.

هر فیلم کمیک دی سی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

از جانب سوپرمن و مردان خال به جوخه انتحار، ما هر فیلم را بر اساس کمیک های دی سی رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search