معنای آن برای آینده دی سی
اخبار سینما

معنای آن برای آینده دی سی

موارد زیر حاوی SPOILERS برای فلش است. وقتی آنها را دیدید، مهم نیست که چقدر به Speed ​​Force ضربه بزنید، نمی توانید از آنها پیشی بگیرید.

فلش اولین فیلم انفرادی برای سریعترین مرد زنده است. و در حالی که بسیاری از شخصیت‌های DC و تعداد زیادی از بتمن مایکل کیتون را به نمایش می‌گذارد، در اصل یک داستان فلش است. و بله، بر اساس سری کمیک دی سی ساخته شده است نقطه اشتعال، اما همچنین پیچش های جدید زیادی را برای آن کراس اوور حماسی به ارمغان می آورد – به خصوص در فینال بزرگ آن، و صحنه تکان دهنده صخره و صحنه پس از اعتبار.

در جدیدترین ما فلاش ویدیو، ما آن لحظات غافلگیرکننده پایانی را تجزیه می‌کنیم و در مورد اینکه چه معنایی می‌توانند نه تنها برای آینده کشور داشته باشند، بحث می‌کنیم فلاش فرنچایز، اما برای تمام دنیای فیلم DC به عنوان یک کل. (هشدار اسپویل: چیزها برای DCEU چندان خوب به نظر نمی رسند.) همچنین در مورد اینکه چگونه می توان آن آخرین غافلگیرکننده را جدی گرفت، بحث خواهیم کرد و اگر تمام راه را ادامه دهید وارد صحنه پس از اعتبارسنجی خواهیم شد که می بینید. تا آخر فیلم ویدیوی ما را در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: همه فیلم‌های کمیک DC که تا به حال ساخته شده‌اند، از بدترین تا بهترین رتبه‌بندی شده‌اند

اگر آن ویدیوی پایانی را دوست داشتید فلش و معنای آن برای آینده فیلم‌های DC، ویدیوهای بیشتری را در زیر ببینید، از جمله تمام تخم مرغ‌های عید پاک در تریلر نهایی فلش، تاریخ ناگفته بتمن مایکل کیتون و تمام تخم مرغ ها و اسرار عید پاک در تریلر قبلی فلش. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. فلش اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search