«هالک شگفت‌انگیز» بالاخره در دیزنی پلاس عرضه شد
اخبار سینما

«هالک شگفت‌انگیز» بالاخره در دیزنی پلاس عرضه شد

هالک ممکن است قوی‌ترین قهرمان مارول باشد، اما وقتی صحبت از رزومه‌های سینمایی می‌شود، او کمی ضعیف است. اولین فیلم او، 2003 هالک، کمی یک شکست تجاری بود، اگرچه سبک بصری عجیب و غریب آن طرفداران خود را دارد. سال 2008 هالک باورنکردنی یکی از ضعیف‌ترین فیلم‌هایی است که در کل دنیای سینمایی مارول بازبینی شده است، و برای مدت طولانی مارول بیشتر وانمود می‌کرد که وجود ندارد. آنها مارک روفالو را دوباره در نقش هالک بازی کردند و هرگز به رویدادهای فیلم اشاره نکردند، مگر در وسیع ترین سکته مغزی.

اما کم کم، هالک باورنکردنی برای ساختار MCU اهمیت بیشتری پیدا کرده است. “Thanderbolt” راس به یک بازیکن بزرگ حمایت کننده در این بازی تبدیل شد انتقام جویان فیلم ها؛ او در مرحله بعدی دیده خواهد شد صاعقه (با بازی هریسون فورد، جایگزین ویلیام هرت فقید). سپس Abomination تیم راث ظاهر شد شانگ چی و افسانه ده حلقه و She-Hulk: وکیل دادگستریو اکنون بتی راس لیو تایلر و رهبر تیم بلیک نلسون در کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع.

و بنابراین، اگر احساس می‌کنید باید به جایی برگردید که همه این رشته‌ها شروع شده‌اند، اکنون می‌توانید. دیزنی + امروز اعلام کرد که اضافه می کند هالک باورنکردنی به کتابخانه اش، از فردا.

بیشتر بخوانید: هر فیلم دنیای سینمایی مارول، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

هالک باورنکردنی به دسته ای از محتوای مرتبط با هالک در این سرویس می پیوندد. “مجموعه هالک” در دیزنی پلاس شامل سایر فیلم های MCU است که هالک مارک روفالو در آنها ظاهر می شود – این چهار فیلم انتقام جویان فیلم، به علاوه ثور: راگناروک – به همراه فیلم های کوتاه MCU “مشاور” و “تیم ثور قسمت 1” و دو مجموعه تلویزیونی MCU: چه می شود اگر…؟ و She-Hulk: وکیل دادگستری. و اگر Disney+ را برای “Hulk” جستجو کنید، چیزهای Hulky بیشتری در آنجا وجود دارد، از جمله سریال انیمیشن دهه 90، کارتون دهه 2010 هالک و عوامل SMASHو فیلم های انیمیشن Iron Man/Hulk: Heroes United و هالک: جایی که هیولاها ساکن هستند. متأسفانه آنگ لی هالک فیلم هنوز در دیزنی پلاس در دسترس نیست.

با اضافه شدن از هالک باورنکردنی، که ترک می کند مرد عنکبوتی: دور از خانه، Spider-Man: No Way Homeو فیلم هایی که به تازگی اکران شده اند Guardians of the Galaxy Vol. 3 به عنوان تنها فیلم های دنیای سینمایی مارول که در حال حاضر از دیزنی پلاس پخش نمی شود.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

12 تصویر شگفت انگیز شخصیت در فیلم های دیزنی که ممکن است از دست داده باشید

این شخصیت‌های نمادین دیزنی در دیگر فیلم‌های دیزنی ظاهر شدند – آیا آنها را شناسایی کردید؟

منبع

Home
Account
Cart
Search