من از "آواتار" فلکه های مات خورده ای که در فروشگاه دلار پیدا کردم خوردم
اخبار سینما

من از “آواتار” فلکه های مات خورده ای که در فروشگاه دلار پیدا کردم خوردم

ساخت جیمز کامرون 13 سال طول کشید آواتار: راه آب. فقط شش ماه طول کشید تا پیدا کنم آواتار: راه آب غلات. بنابراین آنطور که من آن را می بینم، در واقع از برنامه جلوتر هستم.

“پره های پاندورا”، همانطور که جعبه آنها را می نامد، سال گذشته در جریان جنجال هیاهویی که مدت ها در انتظار آن بود، معرفی شدند. آواتار عاقبت به هر دلیلی، هرگز آنها را در هیچ یک از خواربار فروشی های محلی خود ندیدم راه آباکران تئاتر. اما آخر هفته گذشته، سرم را به یک فروشگاه دلاری که در حال از بین رفتن بود رفتم، و آیا شما آن را نمی دانید؟ آنجا، در میان صابون‌ها و اسباب‌بازی‌های با تخفیف، چند جعبه پاندورا فلکس (ذرت) بود. بهترین از همه: آنها به 1.99 دلار کاهش یافتند.

دو دلار برای آواتار غلاتی که سه ماه دیگر از نظر فنی منقضی نمی شود؟ چطور تونستم نه آنها را امتحان کنم؟

عکس نوشته نویسنده
عکس نوشته نویسنده

به هر حال، به دلایلی که حتی نمی‌توانم توضیح دهم، این وظیفه حرفه‌ای سوگند خورده‌ام می‌دانم که هر غذای الهام‌گرفته از فیلم را امتحان کنم. این تقریباً ده سال پیش به عنوان یک شوخی شروع شد و به یک ضرب و شتم حرفه ای کامل تبدیل شده است (بدون ذکر یک تهدید مداوم برای سلامت جسمانی دراز مدت من). اگر فیلمی بسازید و بعد یک رستوران معمولی سریع پنکیک سبز یا نوشیدنی آبمیوه نیمه آشامیدنی یا ترکیبی نامقدس از پیتزا و کالزون از فیلم گفته شده درست کند، من آنجا خواهم بود.

و بنابراین امروز – از نظر معنوی، از طریق غلات صبحانه کلوگ، اگر نه به معنای واقعی کلمه – به پاندورا سفر کردم تا غذاهای بیگانه محلی را امتحان کنم. به نظر می رسد که یک جعبه استاندارد از تکه های مات (ذرت) با “ماه های آبی با طعم بلوبری” اضافی است. تا حدودی نگران‌کننده، این جعبه ادعا می‌کند که «طبیعی طعم‌دار با طعم‌های طبیعی دیگر است. چرا آن را پوشش “طبیعی طعم” نمی نامیم همه طعم های طبیعی؟ چرا کلمات “طعم طبیعی” را دو بار تکرار کنید؟ راستش کمی می ترسم بفهمم، مبادا از این موضوع غافل شوم و تصمیم بگیرم این غلات که به سرعت در حال پوسیدگی است را وارد بدنم نکنم.

فقط با نگاه کردن به این محصول، واضح است که این یک فیلم کم تلاش است. آنها حتی استاندارد Frosted Flakes (از ذرت) را آبی رنگ نکردند. آنها فقط چند تکه ماه زغال اخته را مخلوط کردند و آن را یک روز نامیدند. آنها 13 سال فاصله داشتند آواتار و آواتار: راه آب برای مهندسی یک غذای واقعی صبحانه پاندورا. مطمئنا جیک سالی و خانواده اش غلات عجیب و غریب تر از این می خورند.

در مورد طعم، خوب، من اولین لقمه های پاندورا فلکس را در اینستاگرام ثبت کردم تا تمام دنیا (و پاندورا) از آن لذت ببرند:

بیشتر بخوانید: من برگر کینگ قرمز خوردم آیه عنکبوتی هوپر

سال ها پیش، تاریخچه غلات صبحانه مرتبط با فیلم را نوشتم، از C-3PO تا عصر یخبندان: رانش قاره غلات دارچین. Pandora Flakes مطمئناً در میان بهترین دستاوردهای این زیرمجموعه آشپزی خاص قرار نمی گیرد. (آنها نه ET غلات، مطمئناً.) اما حداقل از زمان نوشتن این مقاله، من به شدت بیمار نیستم و پوستم آبی نشده است. بنابراین این یک پیروزی در کتاب من است.

دفعه بعد: من می گویم کلاگ باید عجیب تر شود. به جای افزودن تکه های جدید به غلات موجود، باید چیزی کاملاً عجیب و غریب بسازند. این ظاهراً یک غلات از یک سیاره بیگانه است! آنها در پاندورا، تکه های مات شده (ذرت) را نمی خوردند. آنها ذرت ندارند! پس برو سراغ خرابی ماکارونی صبحانه چطور؟ چرا غلات طعم دار با آب مغز تولکون درست نمی کنید؟ یا غلات با شیر از قبل بسته بندی شده در داخل؟ کاری را در خارج از جعبه انجام دهید. و سپس با طعم های جدید هر سال از هم اکنون تا سال 2031 عجیب تر و عجیب تر شوید آواتار 5 ظاهرا آزاد خواهد شد

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

اگر فیلمنامه‌های اصلی (تاریک‌تر) خود را حفظ می‌کردند، ممکن بود اوضاع برای این فیلم‌های موفق متفاوت باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search