ده ها شورت کلاسیک دیزنی به دیزنی + می آیند
اخبار سینما

ده ها شورت کلاسیک دیزنی به دیزنی + می آیند

شاید شرکت والت دیزنی شهرت و نام تجاری خود را بر پشت کارتون های کلاسیک خود با بازی بازیگرانی مانند میکی موس، اردک دونالد و گوفی بنا کرده باشد، اما این روزها پیدا کردن بسیاری از آن شورت های کلاسیک به سختی میسر است. حتی در دیزنی + جایی که می توان فکر کرد همه آنها می توانند (و باید!) برای همیشه زندگی کنند. اما اگر مثلاً در Disney+ «میکی ماوس» را جستجو کنید، سریال‌های تلویزیونی جدیدی مانند باشگاه میکی موس و میکی موس رودستر ریسر. کارتون های قدیمی میکی بسیار محدود است. فقط یک مشت شلوارک مانند “ارواح تنها” و “خرید پلوتو”.

کمبود کارتون‌های کلاسیک دیزنی در جریان تابستان شروع به بهبود می‌کند، زیرا دیزنی قصد دارد در ماه‌های آینده بیش از دوجین فیلم کوتاه کلاسیک تازه بازسازی شده را به عنوان بخشی از جشن صدمین سالگرد تاسیس استودیو انیمیشن به دیزنی پلاس اضافه کند.

بیشتر بخوانید: کل ایندیانا جونز سریال اکنون در دیزنی پلاس در حال پخش است

این شورت شامل میکی و مینی ماوس، گوفی، دونالد، چیپ اند دیل و حتی ستاره اصلی کارتون والت دیزنی، اسوالد خرگوش خوش شانس است. دسته‌ای از شورت‌ها در ماه‌های جولای، آگوست، سپتامبر و اکتبر عرضه می‌شوند. این چیزی است که در 7 جولای در راه است:

  • AQUAMANIA (1961) – گوفی، اسکی‌باز مشتاق، به پسرش هنرهای زیبای این ورزش را آموزش می‌دهد و به طور تصادفی در یک مسابقه قهرمانی قرار می‌گیرد. او با یک اختاپوس بدبخت روبرو می شود و در مسیر خود به سوی یک پیروزی غیرمنتظره روی یک ترن هوایی انحرافی می کند.
  • روز حمام (1946) – فیگارو گربه، پس از حمام کردن (کامل با روبان و عطر) از مینی ماوس، در مرکز صحنه قرار می گیرد و سپس با گروهی از گربه های دمدمی مزاج روبرو می شود. یک فیگاروی وحشت زده روزی را برنده می شود که تکان دادن او برجی از سطل های زباله را بر روی رقیبش فرو می ریزد و او پیروز در زد و خورد ظاهر می شود. مینی با حمام دیگری به او پاداش می دهد.
  • BUILDING A BUILDING (1933) – میکی یک بیل بخار را در یک محل ساخت و ساز شلوغ کار می کند، جایی که مینی ناهار جعبه می فروشد، و پیت عشوه گر سرکارگر است. هنگامی که پیشرفت‌های پیت از خط عبور می‌کند، میکی به کمک مینی می‌آید که منجر به تعقیب و گریز از طریق اسکلت فولادی یک ساختمان و نتیجه‌گیری جذاب می‌شود.
  • فیگارو و فرانکی (1947) – گربه مینی، فیگارو، سعی می‌کند چرت بزند، اما قناری (فرانکی) اصرار دارد که آواز بخواند. درگیری رخ می دهد که در آن قفس فرانکی واژگون می شود. مینی فکر می کند فیگارو فرانکی را خورده است، اما پرنده به سادگی از قفس پرواز کرده است. در پایان، فیگارو فرانکی را از دست سگ همسایه نجات می دهد و آرامش خانگی برقرار می شود.
  • GOOFY GYMNASTICS (1949) – گوفی از یک رکورد آموزشی و تجهیزات ژیمناستیک در تلاش برای تناسب اندام با کمک برخی هالترها، میله های چانه بالا و گسترش دهنده های کابل کمک می گیرد. در این روند، او طبقه‌هایش را خراب می‌کند، در اتاق پرت می‌شود و از پنجره بیرون می‌افتد، قبل از اینکه با تایید مرد عضلانی که آرزویش را داشت، تمام شود.
  • رقص اسکلت (1929) – یک کوارتت پر جنب و جوش از اسکلت های قبرستان برای نواختن و رقصیدن در این سمفونی احمقانه شبح وار، با موسیقی وحشتناک ادوارد گریگ (اقتباس شده توسط کارل استالینگ) بیرون می آیند. انیمیشن ابداعی Ub Iwerks از تعداد زیادی گاگ قبرستان شامل حیوانات و یک زیلوفون اسکلتی استفاده می کند.

این فیلم‌های کوتاه توسط استودیو والت دیزنی بازسازی شده است و دیزنی ادعا می‌کند که تیم آن‌ها تمام تلاش خود را کرده‌اند تا «معتبر به اهداف خلاقانه فیلمسازان اصلی باشند». بیایید امیدوار باشیم که این 28 فیلم کوتاه شروع یک پروژه در حال انجام باشد، نه پایان پروژه ای که به 100 سالگی گره خورده است.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بهترین انیمیشن های کوتاه در دیزنی +

آیا نمی توانید زمانی برای یک کارتون بلند پیدا کنید؟ این شورت‌های عالی را که در دیزنی پلاس پخش می‌شوند، ببینید.

منبع

Home
Account
Cart
Search