دیزنی می خواهد یک لایو اکشن بامبی بسازد
اخبار سینما

دیزنی می خواهد یک لایو اکشن بامبی بسازد

به دلایلی، دیزنی تصمیم گرفته است با مرگ مادر بامبی، نسل دیگری از بینندگان جوان را تحت تأثیر قرار دهد. درست است، آنها روی یک لایو اکشن کار می کنند بامبی. اما… این نوع لایو اکشنی نیست که آنها با آن انجام دادند پری دریایی کوچک و زیبایی و هیولا. به لطف کیهان، اینطور نیست گربه ها یا این اساساً همان فناوری مورد استفاده برای ساخت فیلم‌هایی مانند نسخه‌های «لایو اکشن» دیزنی خواهد بود. شیر شاه و کتاب جنگل. حیواناتی با ظاهری واقع گرایانه که توسط افراد مشهور توسط کامپیوتر تولید شده اند.

در حال حاضر هیچ اطلاعات واقعی در مورد بازیگران، اینکه چگونه طرح ممکن است با فیلم اصلی متفاوت باشد (اگر اصلا باشد)، یا جدول زمانی تولید چگونه به نظر می رسد وجود ندارد. تنها چیزی که ما واقعاً می دانیم این است که سارا پولی تاکنون پیشتاز کارگردانی است. برای کسانی که با کارهای پولی آشنایی ندارند، او در واقع کار خود را به عنوان یک بازیگر کودک آغاز کرد. او روی سریال کار می کرد رامونا بر اساس سریال بورلی کلیری در سال 2006، حرفه او وارد مرحله جدیدی شد. او این فیلم درام را کارگردانی کرد دور از او، که در واقع نامزدی جایزه اسکار را برای او به ارمغان آورد.

بیشتر بخوانید: بدترین آهنگ های دیزنی در تمام دوران

از آن زمان، او کارگردانی فیلم هایی مانند این رقص رو قبول کن، و داستان هایی که می گوییم. اخیراً او نویسندگی و کارگردانی کرده است زنان در حال صحبت – و برنده جایزه اسکار در بخش بهترین فیلمنامه اقتباسی شد.

بامبی فیلمی دلخراش و دلخراش در مورد یک گوزن جوان است که توسط بازیگرانی از دیگر شخصیت های جنگلی همراهی می شود. اما همانطور که قبلاً ذکر شد، یکی از ویرانگرترین لحظات از لحاظ احساسی در تمام فیلم های کودکان نیز وجود دارد. والدین، آماده شوید.

دست کم گرفته شده ترین فیلم های دیزنی در 25 سال گذشته

هیچ‌کس این فیلم‌های دیزنی را «کلاسیک» نمی‌داند – اما باید.

منبع

Home
Account
Cart
Search