تریلر «آنها تایرون را شبیه سازی کردند» کمدی توطئه نتفلیکس را آزار می دهد
اخبار سینما

تریلر «آنها تایرون را شبیه سازی کردند» کمدی توطئه نتفلیکس را آزار می دهد

نتفلیکس بالاخره یک تریلر از فیلم معمایی علمی تخیلی آینده منتشر کرد آنها تایرون را شبیه سازی کردند. جان بویگا، تیونا پریس و جیمی فاکس در این فیلم بازی می‌کنند. هر سه آنها پس از اینکه متوجه می شوند یکی از دوستانشان شبیه سازی شده است، خود را درگیر یک توطئه عجیب می بینند. پس از تعقیب ون که مرد را ربود، آنها یک پناهگاه مخفی زیرزمینی را کشف می کنند، بدون شک در آنجا به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی عجیب و غریب.

در حالی که به نظر می‌رسد فیلم همه اینها را خیلی جدی نمی‌گیرد، برخی از منتقدان خاطرنشان کرده‌اند که این طرح دارای سایه‌هایی از برنامه‌های مخفی دولتی واقعی است که در طول سال‌ها انجام شده‌اند و تنها در نگاهی به گذشته آشکار می‌شوند.

می توانید تماشا کنید آنها تایرون را شبیه سازی کردند تریلر زیر:

بیشتر بخوانید: نتفلیکس شروع به سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور کرد

به نظر می‌رسد که کل فیلم زیبایی‌شناسی منحصربه‌فردی دارد و به هزاران فیلم دهه 70 برمی‌گردد و در عین حال حس مدرنی را حفظ می‌کند. لباس خود شخصیت ها مورد تحسین قرار گرفته است. هر یک از شخصیت ها، خواه یک دلال محبت، یا حرفه ای باشند، دارای طراحی هستند که چیزهای زیادی را در مورد ویژگی های شخصیت آنها نشان می دهد. کارگردانی این فیلم را جوئل تیلور کارگردانی کرده است. در حالی که او هنوز مجموعه ای ثابت از کار ندارد، اگر این فیلم به همان اندازه که به نظر می رسد خوب باشد، احتمالاً می توانیم منتظر کارهای بیشتری از او باشیم.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

مجموعه ای از رویدادهای ترسناک، سه نفر بعید (بویگا، فاکس و پاریس) را به دنبال یک توطئه دولتی شرور در این کپر مرموز می کشاند.

آنها تایرون را شبیه سازی کردند در نتفلیکس در 21 جولای نمایش داده می شود.

محبوب ترین فیلم ها در نتفلیکس

اینها ده فیلم محبوب (به زبان انگلیسی) هستند که بر اساس ساعات بازدید در 28 روز اول آنها در نتفلیکس است. (اعداد از سایت رسمی نتفلیکس.)

منبع

Home
Account
Cart
Search