فیلم بعدی «جنگ ستارگان» هنوز حداقل سه سال دیگر باقی مانده است
اخبار سینما

فیلم بعدی «جنگ ستارگان» هنوز حداقل سه سال دیگر باقی مانده است

آخرین باری که جدید بود جنگ ستارگان این فیلم در سینماها دسامبر سال 2019 بود، زمانی که جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر در سراسر جهان آغاز به کار کرد. از آن زمان، لوکاس فیلم به شدت وارد تولید تلویزیونی با سریال هایی مانند ماندالوریان، کتاب بابا فت و اندور. و آنها چند فیلم را نیز در آن زمان اعلام و توسعه داده اند. اما بیش از سه سال بعد، هیچ یک از آن پروژه های اعلام شده – از جمله الف اسکادران سرکش فیلمی از پتی جنکینز و سه‌گانه‌ای از فیلم‌های ریان جانسون – نور روز را دیده‌اند.

اوایل سال جاری، لوکاس فیلم سه مورد را معرفی کرد بیشتر پتانسیل جنگ ستارگان فیلم ها: دنباله ای برای ظهور اسکای واکر با بازی دیزی ریدلی در نقش ری، پیش درآمدی درباره منشأ جدی، و یک انتقام جویانفیلم متقاطع سبک برای همه مجموعه‌های تلویزیونی Disney+. اما … آیا ما واقعاً آنها را خواهیم دید؟ چند سال گذشته از جنگ ستارگان تاریخچه فیلم توسط پروژه هایی تعریف شده است که به طور رسمی اعلام شده و سپس به طور غیر رسمی به جهنم توسعه فرستاده شده اند.

بیشتر بخوانید: هر جنگ ستارگان رتبه بندی فیلم، از بدترین تا بهترین

پیش از این، لوکاس فیلم دسامبر 2025 را برای نمایش بزرگ بعدی خود آماده کرده بود جنگ ستارگان ماجراجویی، اگرچه این شرکت هرگز مشخص نکرد که کدام یک از این سه پروژه برای اولین بار در سینماها عرضه می شود. اما در حال حاضر آن برنامه ها دوباره تغییر کرده اند. دیزنی بخش بزرگی از تقویم اکران خود را امروز تغییر داد و به همراه آن، این هنوز بدون عنوان جنگ ستارگان فیلم نیم سال دیگر، از دسامبر 2025 تا آخر هفته روز یادبود 2026 عقب افتاد. (اگرچه رسمی نیست، اکثر ناظران معتقدند که این فیلم به رهبری دیزی ریدلی خواهد بود. ظهور اسکای واکر عاقبت.)

این بدان معناست که ما حداقل سه سال دیگر منتظر یک نسخه جدید خواهیم بود جنگ ستارگان فیلم، علاوه بر سه سال و نیمی که از آن زمان گذشته است ظهور اسکای واکر. این طولانی ترین فاصله بین این دو را نشان می دهد جنگ ستارگان از زمانی که دیزنی لوکاس فیلم را تصاحب کرد و شروع به اکران فیلم های جدید کرد جنگ ستارگان فیلم های سال 2015 با نیرو بیدار می شود.

جالب اینجاست که دیزنی یک دوم هم اضافه کرده است جنگ ستارگان این پروژه به تقویم انتشار 2026 آنها، که قرار است در زمان کریسمس آن سال منتشر شود. دو جنگ ستارگان اگر این اتفاق بیفتد، فیلم‌های شش ماهه بعد از شش سال بدون فیلم، سرعتشان کاملاً تغییر خواهد کرد.

بدترین لحظات در پیش درآمدهای «جنگ ستارگان».

برخی از مردم به عشق رسیده اند جنگ ستارگان پیش درآمدها این لحظات نشان می دهد که چرا ما هنوز طرفدار نیستیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search