The Way of Water تاریخ پخش استریم را اعلام کرد
اخبار سینما

فیلم نهایی «آواتار» تا سال 2031 اکران نخواهد شد

برای سال ها، بی پایان به تعویق افتاد آواتار عاقبت مانند یک شوخی در هالیوود بود. اولین بار پس از اینکه فیلم اصلی به بزرگترین موفقیت تاریخ سینما تبدیل شد، اعلام شد، اما مدام به عقب رانده می شد. هر چند سال یک بار، جیمز کامرون ظاهر می‌شد و می‌پذیرفت که فیلم هنوز آماده نشده و به موقع اکران نمی‌شود. سپس او دنباله‌های بیشتری را در این خط مسخره می‌کرد و به کارش برمی‌گشت.

آواتار: راه آب سرانجام در اواخر سال گذشته در سینماها اکران شد و مانند سلف خود به زودی به یکی از پردرآمدترین فیلم‌های تاریخ سینما تبدیل شد. کامرون ادعا کرده بود که بخشی از دلیل آن 13 سال طول کشید تا یک ثانیه به دست آید آواتار به این دلیل بود که او از این زمان اضافی برای برنامه ریزی نه فقط یک دنباله بلکه برای یک سری فیلم استفاده کرد. او از آن سال‌ها برای ترسیم کل داستان و توسعه فناوری مورد نیاز برای زنده کردن این فیلم‌ها استفاده کرد.

اما اکنون به نظر می رسد که حتی 13 سال نیز زمان توسعه کافی نبود، زیرا دیزنی به تازگی تمام زمان باقی مانده را به عقب رانده است. آواتار دنباله ها آواتار 3 قرار بود در دسامبر 2024 در سینماها اکران شود آواتارس 4 و 5 به ترتیب در دسامبر 2026 و دسامبر 2028 دنبال می شود. کل آن برنامه اکنون از پنجره بیرون است.

استودیوهای قرن بیستم
استودیوهای قرن بیستم

بیشتر بخوانید: آواتار 3 – بعد از آن چه اتفاقی می افتد راه آب

بجای، آواتار 3 اکنون سه سال بعد به کریسمس سال 2025 می رسد آواتار: راه آب آغاز شد. و این برنامه‌ای است که دیزنی اکنون برای فیلم‌های زیر برنامه‌ریزی می‌کند. آواتار 4 سه سال بعد در سینماها اکران خواهد شد آواتار 3، در دسامبر 2028 و آواتار 5 سه سال پس از آن در دسامبر 2031 – حدود 22 سال پس از اکران فیلم اصلی.

کامرون در ماه اوت 69 ساله می شود، به این معنی که تا زمان اکران این فیلم نهایی، او در اواخر 70 سالگی خود خواهد بود. اگر او سالم بماند، دلیلی وجود ندارد که کامرون نتواند ادامه دهد آواتاردر سال‌های پایانی زندگی‌اش است، اما حجم کاری که روی این فیلم‌ها انجام می‌شود – و تعداد زیاد تاخیرهایی که او قبلاً تجربه کرده است – شما را به این فکر می‌اندازد که آیا او می‌تواند این داستان را تا آخر ببیند.

بیایید امیدوار باشیم! آواتار خوب است؛ راه آب خوب است، و من دلیلی ندارم که فکر کنم فیلم های بعدی به همان اندازه خوب خواهند بود – به شرط اینکه کامرون سازنده همه آنها باشد.

هر فیلم جیمز کامرون، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

از جانب پیرانا دوم تمام راه به آواتار: راه آب، ما هر فیلم را از کارگردان جیمز کامرون رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search