مارول هر دو فیلم آینده "انتقام جویان" را به تاخیر انداخت
اخبار سینما

مارول هر دو فیلم آینده “انتقام جویان” را به تاخیر انداخت

چندجهانی ممکن است گاهی اوقات بسیار دیوانه کننده شود، نه؟

مارول در میان تغییرات زیادی در برنامه زمان‌بندی انتشار توسط شرکت مادرش، انتشار هر دو نسخه آینده را به تعویق انداخت. انتقام جویان دنباله ها: انتقام جویان: سلسله کانگ و Avengers: Secret Wars. پیش از این قرار بود این فیلم ها در سال های 2025 و 2026 در سینماها اکران شوند. اکنون به ترتیب در تاریخ 1 می 2026 و 7 می 2027 اکران خواهند شد.

مارول همچنین اکران چند فیلم دیگر را تنظیم کرد. کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع اکنون در جولای 2024 به جای ماه مه افتتاح می شود. صاعقه اکنون به جای جولای 2024 در دسامبر 2024 منتشر می شود. Blade اکنون به جای سپتامبر 2024 در فوریه 2025 افتتاح می شود، در حالی که چهار شگفت انگیز اکنون عنوان بزرگ مارول در ماه می 2025 برای شروع آن فصل فیلم تابستانی است.

بیشتر بخوانید: کاپیتان آمریکا 4 اکنون عنوان جدیدی دارد

خبر تغییرات در حالی منتشر می شود که اعتصاب نویسندگان هالیوود ادامه دارد. اعتصاب قبلاً کار روی چندین پروژه مارول را متوقف کرده است تیغه و صاعقه. به نظر می رسد خروجی تلویزیون مارول نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با گذشت نزدیک به شش ماه از سال 2023، این شرکت هنوز یک سریال تلویزیونی جدید MCU را در دیزنی پلاس در سال جاری عرضه نکرده است. (تهاجم مخفی، در اواخر ژوئن، اولین خواهد بود.) را تغییرات در برنامه های مارول همچنین به عنوان یکی از ستاره های بزرگ هر دوی این آینده اتفاق می افتد انتقام جویان فیلم، جاناتان میجرز، متهم به حمله در شهر نیویورک است. تاکنون مارول هیچ تغییری در وضعیت Majors در این شرکت اعلام نکرده است.

هر چند این همه خبر بدی برای طرفداران مارول نیست. شرکت حرکت کرد بالا یک پروژه: ددپول 3، که قبلا برای اکران در نوامبر 2024 برنامه ریزی شده بود، در عوض در 3 می 2024 نمایش داده می شود. بنابراین جریان کلی سه فیلم مارول در هر سال قطع نخواهد شد – حداقل اگر مارول به این برنامه فعلی پایبند باشد.

فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول، مارولز در حال حاضر قرار است در تاریخ 10 نوامبر در سینماها اکران شود. حداقل تا کنون، آن فیلم طبق برنامه باقی مانده است.

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

از کاپیتان آمریکا سریال به Spider-Man: Across the Spider-Verse، کل تاریخچه مارول را در فیلم ها رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search