نتفلیکس از انیمیشن جدید چارلی کافمن رونمایی کرد
اخبار سینما

نتفلیکس از انیمیشن جدید چارلی کافمن رونمایی کرد

سه سال از آخرین فیلم چارلی کافمن می گذرد. من به پایان دادن به چیزها فکر می کنم، که همچنین مشخص شده است انطباق و درخشش ابدی یک ذهن پاک اولین فیلم نویسنده برای نتفلیکس. پروژه بعدی او نیز به سمت استریم می رود و اولین سرمایه گذاری او در زمینه انیمیشن دیجیتال است. (او قبلا کارگردانی و نویسندگی انیمیشن عاشقانه استاپ موشن را بر عهده داشت آنومالیزا.)

این فیلم که به تازگی توسط نتفلیکس به طور رسمی رونمایی شده است، نام دارد شکارچی و تاریکی. کافمن فیلمنامه را نوشت. شان چارماتز، انیماتوری که آثارش شامل کار بر روی باب اسفنجی شلوار مکعبی، ترول ها، فیلم لگو 2، و فیلم پرندگان خشمگین ۲، به عنوان کارگردان فعالیت می کند. هنوز هیچ تریلری برای این فیلم وجود ندارد – تا سال آینده اکران نمی شود – اما این تصاویر اولین نگاه در بالا و پایین وجود دارد. این فیلم یک پسر جوان مضطرب (با صدای جیکوب ترمبلی) را نشان می دهد که با بدترین ترس خود در قالب نسخه ای حساس از “تاریکی” با صدای پل والتر هاوزر روبرو می شود.

شکارچی و تاریکی
انیمیشن DreamWorks

بیشتر بخوانید: پاسخ عالی بلاک باستر به جنجال اخیر نتفلیکس

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

به نظر می رسد اوریون خیلی شبیه بچه متوسط ​​دبستانی شماست – خجالتی، بی ادعا، عاشق یک دوست پنهانی. اما شکارچی در زیر نمای ظاهری معمولی‌اش، توپی از اضطراب نوجوانی است که به طور کامل توسط ترس‌های غیرمنطقی از زنبورها، سگ‌ها، اقیانوس، امواج تلفن همراه، دلقک‌های قاتل ناودان و حتی سقوط از صخره تسخیر شده است. اما از بین همه ترس هایش، چیزی که بیشتر از همه از آن می ترسد، چیزی است که شبانه با آن روبرو می شود: تاریکی. بنابراین، زمانی که تجسم واقعی بدترین ترس او به سراغش می‌آید، دارک اوریون را در یک ترن هوایی در سراسر جهان دور می‌کند تا ثابت کند در شب چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. با نزدیک‌تر شدن این جفت بعید، جبار باید تصمیم بگیرد که آیا می‌تواند ناشناخته را بیاموزد یا نه – اجازه ندهد ترس زندگی خود را کنترل کند و در نهایت لذت زندگی را در آغوش بگیرد.

به نظر یک فیلم متحرک معمولی برای بچه ها می رسد – اما خوب، این از ذهن چارلی کافمن سرچشمه می گیرد. شما می دانید که چیزهای بیشتری از این خواهد بود. شکارچی و تاریکی در سال 2024 در نتفلیکس پخش خواهد شد.

عجیب ترین فیلم های انیمیشن تمام دوران

این کارتون های تریپ و عجیب قطعا هستند نه برای بچه ها.

منبع

Home
Account
Cart
Search