«Across the Spider-Verse» قبلاً از فیلم اول پیشی گرفته است
اخبار سینما

«Across the Spider-Verse» قبلاً از فیلم اول پیشی گرفته است

Spider-Man: Into the Spider-Verse در سال 2019 و اوایل سال 2020 کمی کمتر از سه ماه در سینماهای ایالات متحده بازی کرد. این فیلم 190 میلیون دلار در داخل و 194 دلار دیگر در سطح بین المللی برای مجموع 384.2 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse تنها 11 روز است که در سینماها بازی می کند و در حال حاضر از مجموع آن فراتر رفته است. این فیلم تا ۲۲۶ میلیون دلار در ایالات متحده و ۳۹۰ میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخته است – دوباره در کمتر از دو هفته اکران.

به عبارت دیگر، فیلم یک موفقیت بسیار قابل توجه است.

بیشتر بخوانید: صحنه ای که آشکار می کند در سراسر آیه عنکبوتیمعنی واقعی

سونی ریسک قابل توجهی را با آن انجام داد در سراسر آیه عنکبوتی همچنین. 390 میلیون دلار در سرتاسر جهان چیزی برای عطسه کردن نیست، اما کسری از آن است Spider-Man: No Way Home ساخته شده در اکران سینما (1.92 میلیارد دلار، اگر چنین اطلاعاتی را در ذهن خود به یاد نیاورید.) به آیه عنکبوتی به یک فیلم موفق منتقدان تبدیل شد و جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند را دریافت کرد، اما سونی نه تنها دنباله آن را وارد ساخت، بلکه دو فیلم ها به طور همزمان تولید می شوند. اگر این فیلم اول فقط به همان خوبی عمل کرد به آیه عنکبوتی، که برای شانس فیلم بعدی خوب نخواهد بود.

بجای، در سراسر آیه عنکبوتی قبلاً از سلف خود پیشی گرفته است و اکنون سونی در کمتر از یک سال آینده یک برنامه بعدی دارد که باید از آن هیجان زده شوند. (شکاف بین به آیه عنکبوتی و در سراسر آیه عنکبوتی تقریباً چهار سال بود.) سومین فیلم در آیه عنکبوتی سه گانه، Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در تاریخ 29 مارس 2024 در سینماها اکران خواهد شد.

در سراسر آیه عنکبوتی: خنک ترین تخم مرغ های عید پاک

بهترین مراجع مارول و مرد عنکبوتی در Spider-Man: Across the Spider-Verse ممکن است از دست داده باشید

منبع

Home
Account
Cart
Search