هر فیلم DC Extended Universe رتبه بندی شده است
اخبار سینما

هر فیلم DC Extended Universe رتبه بندی شده است

آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید، DC Extended Universe یک خلاقیت منحصر به فرد در تاریخ هالیوود بود: مجموعه ای مداوم از فرنچایزهای به هم پیوسته که حداقل در آغاز آن، نه توسط یک مدیر اجرایی، بلکه توسط یک فیلمساز نظارت می شد: زک اسنایدر، که DCEU را با او راه اندازی کرد مرد فولادی در سال 2013، و کارگردانی سه فیلم در این مجموعه را به پایان رساند – اگر او را حساب کنید چهار فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر برش کارگردان به طور جداگانه

اسنایدر پس از آن دنیای توسعه یافته DC را ترک کرد و اکنون که این فرنچایز جای خود را به دنیای فیلم و تلویزیون جدید DC داده است که توسط جیمز گان و پیتر سافران نظارت می‌شود، منصفانه است که بگوییم DCEU هرگز به پتانسیل کامل خود عمل نکرد. اوج ها زیاد بودند، اما پایین ها کم بودند. (چه کسی می توانست فیلمی به نام پیش بینی کند Wonder Woman 1984 آیا اینقدر احساس دیستوپیایی می کنید؟!؟)

بیشتر بخوانید: یک فیلم و سریال انیمیشن بتمن به آمازون می رود

تا زمان نگارش این مقاله، هنوز دو فیلم DCEU در ماه‌های آینده در سینماها وجود دارد – سوسک آبی و آکوامن و پادشاهی گمشده. اما برای همه مقاصد، DCEU رسماً به پایان می رسد فلش، فیلمی که به عنوان راهی درون داستانی برای پیکربندی مجدد این جهان سینمایی به چیزی جدید در نظر گرفته شد.

در حالی که منتظریم گان به طور کامل از دنیای DC خودش رونمایی کند، بیایید تمام 14 فیلم DCEU تا به امروز را بررسی کنیم که شامل 10 فرنچایز مختلف DC و کمتر از چهار دنباله (پنج تا یک بار) است. آکوامن و پادشاهی گمشده بیرون می آید). مطمئن نیستم که بگویم وقتی رسما از بین برود دلم برای این دنیای سینمایی تنگ خواهد شد. اما من اینقدر به آن می گویم: در تمام فراز و نشیب ها، هرگز خسته کننده نبود.

هر فیلم DCEU از بدترین تا بهترین رتبه بندی می شود

از جانب مرد فولادی به فلش، ما هر فیلم را در DC Extended Universe رتبه بندی کردیم.

بازیگرانی که نقش های دی سی را رد کردند

این ستاره‌های بزرگ می‌توانستند نقش برخی از قهرمانان محبوب دی‌سی کامیکس شما را روی صفحه بازی کنند. اما همه آنها به دلایلی نه گفتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search