"Spider-Verse" در مقابل "Multiverse of Madness": کدام بهتر است؟
اخبار سینما

“Spider-Verse” در مقابل “Multiverse of Madness”: کدام بهتر است؟

Spider-Man: Across the Spider-Verse و دکتر استرنج در چند جهان جنون مقدار مشترک شگفت انگیزی دارند. فقط این نیست که آن‌ها فیلم‌های مارول هستند که شامل چندجهانی هستند. این است مسیر خاص تر از آن هر دو فیلم با یک پیش درآمد شروع می شوند که در آن یک قهرمان زن جوان توسط یک مربی مسن تر مورد خیانت قرار می گیرد. هر دو شخصیت های اصلی خود را در حالی که با عواقب فیلم قبلی خود و یک رویداد متقاطع قبلی در دنیای سینمایی خود دست و پنجه نرم می کنند، دنبال می کنند. قهرمانان مربوطه آنها – که اخیراً از یک بحران چندوجهی شامل گونه های مرد عنکبوتی جلوگیری کردند – بر سر زندگی شخصی و خصوصی خود دچار تضاد می شوند و در یک آشفتگی حتی عمیق تر درگیر چند جهان می شوند.

اما با وجود تمام شباهت ها، در سراسر آیه عنکبوتی بسیار بهتر عمل می کند، به خصوص در مورد چندجهانی، از چند جهان جنون انجام داد. دلایلی که موضوع آخرین ویدیوی مارول ما است، که هر فیلم را با هم مقایسه می‌کند، تمام شباهت‌های آن‌ها را تجزیه می‌کند و صحنه کلیدی را بررسی می‌کند که همه تفاوت را بین آن زمان ایجاد می‌کند. در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: ما قرمز را خوردیم آیه عنکبوتی Whopper And Lived To Tell The Tale

اگر آن ویدیو را دوست داشتید مقایسه کنید Spider-Man: Across the Spider-Verse و دکتر استرنج در چند جهان جنون، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر بررسی کنید، از جمله بررسی اسپویلر ما Spider-Man: Across the Spider-Verse، خلاصه کامل ما از Spider-Man: Into the Spider-Verse، و تجزیه تخم مرغ عید پاک ما از در سراسر آیه عنکبوتی تریلر. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال YouTube ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. Spider-Man: Across the Spider-Verse اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search