کارل و داگ آپ در یک فیلم کوتاه جدید بازگشتند
اخبار سینما

کارل و داگ آپ در یک فیلم کوتاه جدید بازگشتند

دقایق آغازین و ویرانگر پیکسار را به یاد بیاورید بالا? داستان عشق محکوم به فنا کارل و الی را به خاطر دارید؟ یادتان هست که چگونه در تئاتر هق هق می‌کردید و به پیکسار لعنت می‌فرستید که قلبتان را از سینه‌تان بیرون آورده، روی کف سالن پرتاب کرده و آن را به خاک می‌اندازد؟ البته که انجامش میدی. و اکنون، حدود 14 سال بعد … کارل آماده است تا برای قرار ملاقات بیرون برود.

این بار چه اشتباهی ممکن است پیش بیاید؟

آماده‌سازی مضطرب کارل برای اولین قرار ملاقاتش پس از سال‌ها موضوع آخرین فیلم کوتاه پیکسار، “تاریخ کارل” است که این آخر هفته برای اولین بار در سینماها اکران خواهد شد. در اینجا یک تریلر از این فیلم کوتاه است که صدای اد اسنر فقید را نشان می دهد و در آن نقش کارل را مجدداً تکرار می کند. بالا

بیشتر بخوانید: 12 شخصیت دیزنی که در فیلم های دیگر نقش آفرینی کردند

کارل و داگ قبلاً دوباره در آنجا ظاهر شدند روزهای حفاری مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه که در سال 2021 در دیزنی پلاس به نمایش درآمد. «تاریخ کارل» در ابتدا به عنوان یک فیلم کوتاه در همان مجموعه اعلام شد، اما بعداً به نمایش در سینماها تغییر یافت. (آسنر در تابستان 2021 درگذشت؛ او چند ماه پیش از آن خطوط خود را برای این کوتاه ضبط کرد.)

در اینجا خلاصه رسمی کوتاه آمده است:

«تاریخ کارل» به نویسندگی و کارگردانی نامزد جایزه اسکار و برنده جایزه امی باب پترسون و تهیه کنندگی کیم کالینز، همراه با کارل فردریکسن (صدای اد اسنر) و سگ ناطق دوست داشتنی اش، داگ (صدای پترسون) به خانه می رود. در ویژگی برنده اسکار پیکسار «بالا» معرفی شدند. تماشاگران سینما به سراغ کارل می‌روند، زیرا او با اکراه موافقت می‌کند که با یک دوست خانم قرار ملاقات بگذارد – اما مسلماً نمی‌داند این روزها قرار ملاقات چگونه کار می‌کند. داگ که همیشه دوست مفیدی است، وارد عمل می‌شود تا عصبانیت‌های کارل قبل از قرار ملاقات را آرام کند و نکات آزمایش‌شده و واقعی را برای دوست‌یابی ارائه می‌کند – اگر سگ هستید.

«تاریخ کارل» این آخر هفته قبل از فیلم جدید پیکسار در سینماها اکران می‌شود. عنصری.

هر فیلم پیکسار، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search