"Terrifier 3" سال آینده به سینماها می آید
اخبار سینما

“Terrifier 3” سال آینده به سینماها می آید

این روزها دستیابی به یک مفهوم اصلی آسان نیست، به خصوص طرحی که با بودجه کمی تولید شده است. اما ترسناک فرنچایز به یکی از بزرگترین موفقیت های دهان به دهان در دهه 2020 تبدیل شده است. فیلم دوم برای یک بند کفش ساخته شد – حدود یک چهارم میلیون دلار – و 15 میلیون دلار در سینماها فروخت که بازگشت سرمایه فوق العاده ای بود.

ما از قبل می دانستیم که دیمین لئونه نویسنده/کارگردان سریال می خواهد فیلم سومی بسازد (با چنین موفقیتی، نه؟) اما اکنون می دانیم که فیلم سوم ترسناک این فیلم سال آینده توسط Cineverse در سینماها اکران خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مال جان کارپنتر است چیز بالاخره دنباله ای می گیری؟

در مصاحبه جدید با تنوع، لئونه اهداف خود را با این توضیح داد ترسناک 3:

حتی زمانی که قسمت دوم را می نوشتم، در واقع صحنه هایی داشتم که قبلاً برای قسمت سوم نوشته بودم، زیرا می دانستم قرار است به کجا برسد. من می‌خواهم کمی به لحن قسمت اول برگردم، که احساس کردم کمی ساده‌تر و قدیمی‌تر بود. من می خواهم این یکی به آن سمت برگردد، و می خواهم این ترسناک ترین یکی از سه گانه باشد. این یکی در واقع کمی بیشتر رنگ شیطانی به خود خواهد داشت، بنابراین امیدواریم ترسناک ترین و تاریک ترین باشد. من می‌خواهم این احساس را داشته باشم که گویی مخاطبانی که وارد این اثر می‌شوند آنقدرها که الان احساس می‌کنند با Art the Clown راحت نیستند. می‌خواهم ببینم آیا می‌توانم کاری کنم که آنها واقعاً دوباره از او بترسند.

ترسناکستاره این ستاره، هنر دلقک، در ابتدا در مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه لئونه ظاهر شد، قبل از اینکه اولین بازی خود را در فیلم گلچین لئونه انجام دهد. شب یادگاران در سال 2013. اولین ترسناک پس از آن در سال 2016، اما این دنباله بود که در پاییز گذشته در سینماها اکران شد و به یک کالت موفق در سینماها تبدیل شد. انتظار می رود دیوید هوارد تورنتون، بازیگر نقش دلقک هنر در هر دو فیلم قبلی، برای فیلم سوم نیز بازگردد.

داستان‌های ترسناک سینما با غذای بدبو

قرار نیست دزدکی غذا وارد سالن سینما کنید، اما گاهی رفع گرسنگی مهمتر از رعایت قوانین است. در اینجا برخی از داستان های ترسناک غذای تئاتر در زندگی واقعی از رسانه های اجتماعی آورده شده است. (اسامی برای محافظت از مجرم حذف شده است.)

منبع

Home
Account
Cart
Search