'Creed III' اکنون در حال پخش است
اخبار سینما

‘Creed III’ اکنون در حال پخش است

صدای شیپورهای پیروزمندانه بیل کونتی را از دور می شنوید؟ فقط می تواند به دو معنی باشد. یا همسایه شما واقعاً بزرگ است راکی فن، یا کرید III. اکنون در جریان است.

پس از یک اکران بسیار موفق در سینماها، این فیلم سومین فیلم در سینماها شد عقیده حق رای دادن، و نهمین در مجموع راکی و عقیده sagas — اکنون برای پخش در Prime Video در دسترس است.

بار دیگر، مایکل بی جردن در نقش آدونیس «دونی» کرید، پسر آپولو کرید فقید و قهرمان سنگین وزن جهان بازی می کند. در این قسمت که جردن نیز کارگردانی آن را بر عهده داشت، کرید با یک دوست قدیمی به نام دیم اندرسون (جاناتان میجرز) ملاقات می کند که به تازگی پس از یک دوره زندان طولانی از زندان آزاد شده است. او دانی را مسئول زندانی شدنش می‌داند – احتمالاً دلیل خوبی دارد! – و او به دنبال دوست قدیمی‌اش می‌آید به امید کمک، و شاید چیزی بیشتر.

بیشتر بخوانید: هر راکی و عقیده رتبه بندی فیلم از بدترین تا بهترین

کرید III به خوبی اولی نبود عقیده توسط رایان کوگلر – که ممکن است بهترین اسپین آف ساخته شده باشد – اما قطعاً یک قدم بالاتر از آن بود Creed II. این فیلم همچنین به دلیل اولین فیلم در این فیلم قابل توجه بود راکی و عقیده سریال بدون حضور (و مشارکت خلاقانه مهم توسط) سیلوستر استالونه. (استالونه هنوز به عنوان تهیه کننده در این فیلم شناخته می شد، اما او چندین اظهارات عمومی خشمگین درباره تهیه کننده اصلی سریال و دارنده حقوق سریال، ایروین وینکلر، در طول دوره پیش رو داشت. کرید IIIانتشار.)

در بررسی فیلم در اینجا در ScreenCrush، نوشتم…

اعتبار آن نه تنها به ماجرز و فیلمنامه نویسان، بلکه به جردن نیز می رسد، که اولین کارگردانی بسیار آماده ای را ارائه می دهد. او به اندازه رایان کوگلر یک فیلمساز پر زرق و برق نیست. مسابقات بوکس کرید III هرگز به اندازه بازی های کرید اول کاملاً احشایی یا به قدری پیچیده و پیچیده طراحی نشده است. اما او همچنین برخی نوسانات جالب را در ترکیب عناصر آزمایش شده و واقعی فرنچایز انجام می دهد، مانند مونتاژهای آموزشی و مسابقه عنوان اوج، که بسیار امپرسیونیستی تر از هر چیزی در راکی ​​دیگر تا به امروز است. جردن نیز مانند آدونیس به وضوح علاقه مند به ساختن میراث خود است.

می توانید تماشا کنید کرید III در Prime Video در این لینک.

راکی مراجع در کرید III

تعداد کمی از فرنچایزها بیشتر به گذشته خود وسواس دارند راکی/کرید حماسه در اینجا اثبات، از کرید III.

منبع

Home
Account
Cart
Search