پایان «ظهور جانوران» دنباله‌ای تکان‌دهنده را رقم می‌زند
اخبار سینما

پایان «ظهور جانوران» دنباله‌ای تکان‌دهنده را رقم می‌زند

پست زیر حاوی SPOILERS برای پایان Transformers: Rise of the Beasts است.

Transformers: Rise of the Beasts نشان دهنده یک نقطه عطف مهم در مبدل ها فرنچایز – و این اولین ملاقات بین نسخه سینمایی Transformers و همتایان آنها از قدیمی است. جنگ جانوران کارتون، Maximals مانند Optimus Primal، Airazor و Cheetor. اما پایان فیلم همچنین یک جلسه بزرگتر از املاک هاسبرو را تشکیل می دهد.

پایان غافلگیر کننده فیلم شامل ظهور جانورانقهرمان انسانی، نوح دیاز (با بازی آنتونی راموس) در یک مصاحبه شغلی که در آن مشخص شد او در واقع برای پیوستن به … جی آی جو، یکی دیگر از ویژگی های اسباب بازی امضای هاسبرو (تبدیل به فرانچایزهای سینمایی) در دهه 1980 استخدام شده است. آن صحنه ظاهراً صحنه عظیمی را ایجاد خواهد کرد ترانسفورمرز در مقابل جی آی جو فیلم در مقطعی در آینده

TRANSFORMERS: RISE OF the Beasts”
پارامونت

بیشتر بخوانید: کامل ما مبدل ها خلاصه: هر آنچه که باید بدانید

در مصاحبه با گیک کالچر، مبدل ها تهیه کننده لورنزو دی بوناونتورا در مورد پیچش شگفت انگیزی صحبت کرد که او آن را مدیون آن دانست ظهور جانوران کارگردان استیون کپل جونیور همانطور که خودش می گوید:

[Caple] خیلی زود GI Joe را مطرح کردم و واکنش من این بود که “گوش کن، ما در مورد آن فکر کرده ایم.” من خیلی باز هستم؛ به نظر شما چگونه کار می کند؟ و او در آن لحظه مطمئن نبود. بنابراین اتفاقی که افتاد این بود که ما در حال توسعه فیلمنامه بودیم، و مثلاً دیدگاه او درباره جهان، نحوه نگاه او به جانوران، زیرا با آنها بزرگ شده بود. او یک چیز بسیار خاص داشت. اتفاقی که افتاد این بود که ما مدام به جی آی جو برمی گشتیم.

دی بوناونتورا گفت که مانع اصلی راه اندازی این کراس اوور این است که بفهمیم GI Joe چگونه در مورد ترانسفورماتورها در دنیایی که آنها به طور مداوم در سراسر فرنچایز تاکید کرده اند که هیچ کس از وجود Autobots روی زمین خبر ندارد، می داند.

“چرا هر سازمانی می داند؟ و در واقع چیزی که در مورد آن جالب بود این بود که ما ناگهان گفتیم “چون آنها GI Joe هستند!” آنها می دانند.» دی بوناونتورا توضیح داد. او همچنین اعتراف کرد که این توضیح «کاملاً منطقی نیست، اما از نظر احساسی منطقی است».

حتی اگر این مبدل ها در مقابل جی آی جو این اولین باری نیست که این دو ملک قدیمی هاسبرو با هم ملاقات می کنند. خود Hasbro تعدادی وسیله نقلیه GI Joe ساخته است که به شخصیت های Transformer تبدیل می شوند و Marvel و IDW هر دو مدل خود را منتشر کرده اند. ترانسفورماتور/GI جو کمیک های متقاطع با این حال، یک فیلم کراس اوور عظیم 100 میلیون دلاری، تلاشی بسیار بزرگتر از هر چیزی است که این شرکت تاکنون انجام داده است.

Transformers: Rise of the Beasts اکنون در سینماها بازی می کند. می توانید نظرات کامل دی بوناونتورا در مورد کراس اوور GI Joe و Transformers را در زیر مشاهده کنید.

عجیب ترین کمیک های مارول که تا به حال منتشر شده است

از بین هزاران کمیک منتشر شده توسط مارول، اینها بسیار عجیب ترین هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search