هر آنچه که باید قبل از «فلش» بدانید
اخبار سینما

هر آنچه که باید قبل از «فلش» بدانید

DC Extended Universe در شرف بسته شدن و راه اندازی مجدد است فلش که به لطف مداخله بری آلن ازرا میلر در جریان زمانی، با شخصیت های قدیمی فیلم دی سی مانند بتمن بن افلک خداحافظی می کند و دنیای جدید دی سی را آغاز می کند.

تا به امروز فیلم های زیادی در DCEU وجود داشته است: مرد فولادی، بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت، جوخه انتحاری، زن شگفت انگیز، لیگ عدالت، آکوامن، شازم!، پرندگان شکاری، Wonder Woman 1984، لیگ عدالت زک اسنایدر، جوخه انتحار، آدم سیاه، و شازم! خشم خدایان. این فیلم‌ها و قهرمان‌های زیادی است که باید از قبل به خاطر بسپارید و از آنها استفاده کنید فلشبنابراین، اگر در زمان سختی هستید (یا قدرت‌های سریع‌ترین مرد زنده را ندارید و می‌توانید چیزها را با سرعت فوق‌العاده تماشا کنید) آخرین ویدیوی DC ما شما را برای فیلم در زمان رکورد آماده می‌کند: همه ۱۶ خلاصه فیلم ها فقط در 14 دقیقه در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: همه فیلم‌های کمیک DC که تا به حال ساخته شده‌اند، از بدترین تا بهترین رتبه‌بندی شده‌اند

اگر آن ویدیو را دوست داشتید که کل دنیای توسعه‌یافته DC را دوباره جمع‌بندی می‌کند فلش، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر مشاهده کنید، از جمله نگاه ما به تمام تخم مرغ های عید پاک در تریلر جدید فلش، تاریخ ناگفته بتمن مایکل کیتون و تمام تخم مرغ ها و اسرار عید پاک در تریلر قبلی فلش. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. فلش قرار است در تاریخ 16 ژوئن 2023 در سینماها اکران شود.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search