12 فیلم تکان دهنده شخصیت دیزنی در فیلم های دیگر
اخبار سینما

12 فیلم تکان دهنده شخصیت دیزنی در فیلم های دیگر

یکی از ویژگی های فیلم های دیزنی؟ تخم مرغ عید پاک. سازندگان برخی از محبوب‌ترین فیلم‌های پویانمایی همیشه در ساختن لحظاتی که شما را وادار می‌کند دوبله کنید، مهارت داشته‌اند. گاهی اوقات، آن‌ها به فیلم‌های دیگر ارجاع می‌دهند – اما در برخی مواقع، آن‌ها شخصیت‌های کامل هستند. در واقع، برخی از فیلم های دیزنی مورد علاقه شما ظاهر سریع شخصیت های فیلم های دیگر را دارند. همه چیز در مورد این است که چشمان خود را پوست کنده نگه دارید.

خوشبختانه برای شما، ما کار سختی را برای ردیابی این کمئوها در برخی از محبوب ترین فیلم های دیزنی انجام داده ایم. با دیدن آنها، دیگر نمی توانید بدون توجه به این فیلم ها تماشا کنید. برخی از کامئوها هستند که کاملاً برجسته هستند – برای یافتن آنها نیازی به شکار ندارید. برخی دیگر بسیار ظریف‌تر هستند و آنقدر بدون دردسر در پس‌زمینه ترکیب می‌شوند که جای تعجب است که کسی اصلاً آنها را کشف کرده است. این قطعا کمک می کند که برخی از شناخته شده ترین شخصیت های دیزنی زندگی دوگانه ای را به عنوان اشیای بی جان داشته باشند. فقط گفتن

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های دیزنی + که ندیده اید

در دنیای دیزنی، هیچ چیز تصادفی نیست. یک کامئو با دقت قرار داده شده ممکن است فقط یک تخم مرغ عید پاک لذت بخش نباشد. طبق یکی نظریه فن دقیق، یک مورد وجود دارد که چندین فیلم دیزنی در واقع در یک جهان وجود دارند. چه باور داشته باشید که همه فیلم‌های دیزنی به هم متصل هستند یا نه، یک چیز مطمئن است – انیماتورها تلاش زیادی کرده و جزئیات دقیقی را برای ساخت هر نما به کار می‌برند.

در زیر، 12 شخصیت شگفت انگیز در فیلم های دیزنی را خواهید دید که ممکن است در اولین تماشا از دست داده باشید.

12 تصویر شگفت انگیز شخصیت در فیلم های دیزنی که ممکن است از دست داده باشید

این شخصیت‌های نمادین دیزنی در دیگر فیلم‌های دیزنی ظاهر شدند – آیا آنها را شناسایی کردید؟

دست کم گرفته شده ترین فیلم های دیزنی در 25 سال گذشته

هیچ‌کس این فیلم‌های دیزنی را «کلاسیک» نمی‌داند – اما باید.

منبع

Home
Account
Cart
Search