مایکل.  بتمن کیتون در تریلر جدید «فلش» آجیل می‌شود
اخبار سینما

اندی موشیتی «برترین انتخاب» برای کارگردانی فیلم بعدی بتمن است

بتمن: شجاع و جسور – اولین فیلم جدید بتمن در دنیای فیلم جدید قریب الوقوع استودیو دی سی – پروژه بزرگی خواهد بود. خوشبختانه، دی سی در حال نزدیک شدن به یک کارگردان بزرگ برای کار بر روی فیلم است.

به نظر می رسد اندی موشیتی پیشتاز است، که با توجه به کارگردانی او منطقی است فلشکه نه یک بلکه دو بتمن با بازی بن افلک و مایکل کیتون در آن حضور دارند. به نوعی، حتی پس از تمام آزمایش ها و دردسرهایی که فیلم پشت سر گذاشته است، استودیو را خوشحال می کند. فلش چیزی را گذرانده است که فقط می توان آن را جهنم توسعه توصیف کرد. تاخیرهای متعدد، مشکلات تولید، فیلمبرداری مجدد و مشکلات شخصی ستاره خود، ازرا میلر، داشته است. با وجود همه اینها، به نظر می رسد، فیلم در واقع است خوب. جیمز گان، مدیرعامل استودیو دی سی حتی آن را «یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی تاریخ» نامید.

شاید به همین دلیل است که با توجه به THR، به نظر می رسد موشیتی “برترین انتخاب برای کارگردانی فیلم بتمن” باشد. شجاع و جسور. اگر بتواند با تغییرات عجیب و غریب چند وجهی کنار بیاید فلشاو نباید مشکلی در پیمایش پویایی عجیب خانواده خانواده خفاش داشته باشد.

بیشتر بخوانید: در اینجا بررسی ما از اندی موشیتی است فلش

بر اساس عنوان و موضوع آن – رابطه بین بتمن و پسرش، دامیان وین – تصور می شود که این فیلم بر اساس داستان گرانت موریسون ساخته شود. بتمن کمیک ها از 2006 تا 2012 اجرا می شوند. کمیک های موریسون گاهی اوقات ممکن است کمی عجیب باشند، اما موشیتی با چیزهای عجیب غریبه نیست. او کار خود را زمانی آغاز کرد که گیلرمو دل تورو فیلم کوتاه خود را پیدا کرد و به تولید نسخه بلند بلند استودیویی پرداخت. آن فیلم شد مامان. از آنجا کارگردانی کرد آی تی و آن: فصل 2. و حالا او یک فیلم پرفروش بالقوه در دست دارد فلش. در تاریخ 16 ژوئن در سینماها اکران می شود.

هر فیلم بتمن از بدترین تا بهترین رتبه بندی می شود

کدام فیلم بتمن سلطنت می کند؟ ما همه آنها را رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search