اخبار سینما

یک پسر 14 ساله به انیمیشن “در سراسر آیه عنکبوتی” کمک کرد

Spider-Man: Across The Spider-Verse توسط یک تیم فوق‌العاده متنوع از هنرمندان و انیماتورها به صفحه نمایش بزرگ آورده شد – شاید حتی متنوع‌تر از آنچه فکر می‌کنید.

یکی از جالب ترین اعضای تیم پرستون موتانگا، پسری 14 ساله بود. این دختر دبیرستانی در واقع یک بازسازی شات به شات از تریلر ساخته بود که تهیه کنندگان فیلم در توییتر مورد توجه قرار گرفتند. فیل لرد و کریستوفر میلر، برخی از تهیه کنندگان آیه عنکبوتی، همچنین مدیران شرکت بودند فیلم لگو و فیلم لگو 2. در این مرحله بود که آنها متوجه شدند که می‌خواهند صحنه‌ای را در دنیای لگو بسازند.

میلر گفت: “ما متوجه شدیم که این یک بچه 14 ساله بود که آن را ساخته است و ما اینطور گفتیم: “این برای یک غیر بزرگسال و غیرحرفه ای فوق العاده پیچیده به نظر می رسد.” مجله نیویورک تایمز. “این همه ما را از بین برد، از جمله برخی از بهترین انیماتورهای جهان.”

آنها به سراغ موتانگا رفتند که پدرش یک نرم افزار سه بعدی به او نشان داده بود که به او کمک کرد تا ویدیوهای متحرک آماتور لگو خود را بسازد. موتانگا سپس روی آن کار کرد در سراسر آیه عنکبوتیسکانس لگو که ظاهراً آن را «پس از اتمام تکالیفش در شب های مدرسه» متحرک می کند.

11022640 – SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE
انیمیشن سونی پیکچرز

بیشتر بخوانید: جالب ترین تخم مرغ های عید پاک که از دست دادید در سراسر آیه عنکبوتی

موتانگا گفت که چیزی که از کار روی فیلم یاد گرفت «جنبه بازخورد بود [moviemaking]، مانند اینکه چقدر چیزها از ابتدا تا محصول نهایی تغییر می کنند.”

موتانگا می گوید که می خواهد وقتی بزرگ شد انیماتور و کارگردان شود. شما باید فکر کنید که او شروع بسیار خوبی دارد. اینجاست در سراسر آیه عنکبوتی تریلر لگو که او ساخت که در وهله اول کل این توپ را به چرخش درآورد.

در سراسر آیه عنکبوتی: خنک ترین تخم مرغ های عید پاک

بهترین مراجع مارول و مرد عنکبوتی در Spider-Man: Across the Spider-Verse ممکن است از دست داده باشید

منبع

Home
Account
Cart
Search