«The Expendables» به تریلر «Expend4bles» بازگشته است
اخبار سینما

«The Expendables» به تریلر «Expend4bles» بازگشته است

حالا که مصرف کنندگان به چهارمین فیلم خود رسیده است، فقط می خواهم بگویم: نام تیم معنی ندارد. اگر مصرفی هستند، باید خرج شوند! آنها نباید به اندازه کافی برای دو فیلم دوام می آوردند، چه برسد به چهار فیلم! چیزهای مصرفی دوام نمی آورند!

به هر حال، جدای از جملات گرامری، این فرنچایز اکشن محبوب بازگشته است. چیزی که در ابتدا به عنوان یک اسپین آف برای شخصیت جیسون استاتهام، لی کریسمس اعلام شد، به عنوان “تغییر نام تجاری” تغییر یافته است.Expend4blesاستاتهام، کهنه‌کارهای قدیمی این فرنچایز، دولف لاندگرن، رندی کوتور و سیلوستر استالونه، تنها دنباله‌ای ساده برای این فرنچایز بودند.

تازه واردان این بار عبارتند از کورتیس “50 سنت” جکسون، تونی جا، ایکو اویس، اندی گارسیا، و مگان فاکس، که نقش یک سرباز بدجنس دیگری را بازی می کند که با شخصیت استاتهام در ارتباط است. در اولین تریلر فیلم کمی از نحوه انجام آن را خواهید دید. آن را در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: بهترین صحنه های اکشن تک تک در تاریخ

این تعداد زیادی از افراد اکشن (و دودت) در یک فیلم است، اما تعداد زیادی Expendables وجود دارند که در این تریلر نامشخص هستند. بازیگران از مصرف کنندگان 3 جت لی، آنتونیو باندراس، وسلی اسنایپس، کلسی گرامر، تری کروز، روندا روسی، گلن پاول و آرنولد شوارتزنگر که هیچکدام در این تیزر حضور ندارند شامل می شود. من حدس می‌زنم آن‌ها مصرف‌کننده‌هایی بودند که واقعاً قابل مصرف تلقی می‌شدند؟

در اینجا خلاصه رسمی دنباله:

نسل جدیدی از ستارگان برای یک ماجراجویی پر آدرنالین در Expend4bles به برترین ستاره های اکشن جهان می پیوندند. به عنوان تیمی از مزدوران نخبه، جیسون استاتهام، دولف لاندگرن، رندی کوتور و سیلوستر استالونه برای اولین بار به کرتیس “50 سنت” جکسون، مگان فاکس، تونی جا، ایکو اویس، جیکوب اسکیپیو، لوی تران و اندی گارسیا. The Expendables با هر سلاحی که در دست دارند و مهارت های استفاده از آنها مسلح است، آخرین خط دفاعی جهان و تیمی است که وقتی همه گزینه های دیگر از روی میز خارج می شوند، فراخوانی می شود. اما اعضای تیم جدید با سبک‌ها و تاکتیک‌های جدید به «خون جدید» معنای کاملاً جدیدی می‌دهند.

مصرف کنندگان 4 – ببخشید، Expend4bles – قرار است در تاریخ 22 سپتامبر در سینماها اکران شود. لطفاً در تلفظ عنوان “Expendfourbles” با ما همراه باشید.

بازیگران فیلمی که از دوبل های بدن برای صحنه های برهنه استفاده می کردند

وقتی صحبت از صحنه های سکس فیلم می شود، دیدن همیشه باور کردنی نیست…

منبع

Home
Account
Cart
Search