"Ocean's Eleven" در حال دریافت یک پیش درآمد است
اخبار سینما

“Ocean’s Eleven” در حال دریافت یک پیش درآمد است

پیش درآمدی برای یازده اوشن در دست ساخت است و ظاهراً برای شروع فیلمبرداری آماده است. به نظر می رسد خوشبختانه فیلمنامه فیلم درست قبل از اعتصاب نویسندگان تکمیل شده است. در حالی که هیچ جزئیات داستانی در مورد اینکه جزئیات فیلم چگونه خواهد بود وجود ندارد، ما می دانیم که قرار است مارگو رابی و رایان گاسلینگ که به تازگی در فیلم آینده گرتا گرویگ با هم همکاری داشته اند، ایفای نقش کنند. باربی. باید تا اکران فیلم منتظر بمانیم تا ببینیم ترکیب شیمیایی آنها چگونه است، اما به نظر می رسد که آنها واقعاً از همکاری با یکدیگر لذت برده اند.

در حالی که گزارش های رسانه ای این پروژه را به عنوان یک پیش درآمد توصیف می کنند، مشخص نیست که آیا رابی و گاسلینگ در نقش نسخه های جوان تری از شخصیت های قبلی بازی می کنند یا خیر. اوشن فیلم‌ها یا فقط حضور در یک ماجراجویی دزدی که قبل از رویدادهای سال 2001 اتفاق می‌افتد یازده اوشن (که خود بازسازی یک فیلم معروف محصول 1960 با بازی فرانک سیناترا و گروه موش صحرایی بود).

برخی از ستاره های Ocean’s Eleven
برادران وارنر

بیشتر بخوانید: بهترین پایان های پیچشی در تاریخ فیلم

بعد از سه اوشن فیلم‌هایی با بازی جورج کلونی، برد پیت، مت دیمون و جولیا رابرتز به کارگردانی استیون سودربرگ، این فرانچایز در سال 2018 تمدید شد. اوشن 8، یک اسپین آف زن محور با بازیگران گروهی از جمله ساندرا بولاک، کیت بلانشت، آن هاتاوی، میندی کالینگ، سارا پالسون، آکوافینا، ریحانا و هلنا بونهام کارتر.

در حالی که لیست تولید می‌گوید تولید فیلم در پایان ژوئن آغاز می‌شود، هنوز اعتصاب نویسندگان وجود دارد و اکنون تهدید به اعتصاب انجمن بازیگران سینما نیز هست. اگر دومین اعتصاب در اواخر امسال به هالیوود برسد، بسیاری از تولیدات ممکن است برای مدتی متوقف شوند.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search