چرا بهتر از MCU است
اخبار سینما

چرا بهتر از MCU است

چند جهان این روزها همه جا هستند. Spider-Man: No Way Home، دکتر استرنج در چند جهان جنون، فلش، و جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse همه دارای نسخه‌های متعددی از شخصیت‌های عنوان هستند و با نیروهایی مبارزه می‌کنند که نه تنها دنیای آن‌ها، بلکه همه موجودیت را در ابعاد مختلف تهدید می‌کنند. برخی از این چند وجهی‌ها جالب‌تر و خوش فکرتر از بقیه هستند – و اخیراً شکایت‌هایی از طرفداران مارول شنیده‌ایم که آن‌ها متوجه می‌شوند که چندجهانی MCU کمی کم است.

در جدیدترین ویدیوی ما، رایان آری، مت سینگر و کلتون اوگبرن از ScreenCrush به در سراسر آیه عنکبوتی با جزئیات کامل اسپویلر ما در مورد اینکه چه چیزی مؤثر بود و چه چیزی مؤثر نبود بحث می کنیم، پایان صخره را تجزیه می کنیم و بررسی می کنیم که چگونه فیلم با فیلم اول مقایسه می شود. به آیه عنکبوتی. و همچنین به این می‌پردازیم که چرا مخاطبان به نسخه‌ی چندجهانی خود اینقدر واکنش مثبت نشان می‌دهند، و مارول چه چیزی می‌تواند از این فیلم بیاموزد و در دنیای سینمایی خودش استفاده کند. ویدئوی زیر را تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: ما قرمز را خوردیم آیه عنکبوتی Whopper And Lived To Tell The Tale

اگر دوست داشتید بررسی اسپویلر Spider-Man: Across the Spider-Verse، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر بررسی کنید، از جمله خلاصه کامل ما Spider-Man: Into the Spider-Verse، تجزیه تخم مرغ عید پاک ما از در سراسر آیه عنکبوتی تریلر و یکی دیگر در سراسر آیه عنکبوتی خرابی تریلر تخم مرغ عید پاک. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. Spider-Man: Across the Spider-Verse اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search