«کاپیتان آمریکا 4» عنوان جدیدی دریافت کرد
اخبار سینما

«کاپیتان آمریکا 4» عنوان جدیدی دریافت کرد

را نظم نوین جهانی نام جدیدی می گیرد

وقتی مارول به طور رسمی چهارمین را معرفی کرد کاپیتان آمریکا فیلم (و اولین با بازی آنتونی مکی به عنوان کلاهک جدید MCU) آن ها این فیلم را نامیدند کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی این هفته، آنها فاش کردند که دنباله آن دستخوش تغییر نام شده است.

خود مکی این خبر را به شیوه ای نسبتاً توهین آمیز در یک عکس اینستاگرامی از خود و هریسون فورد (که نقش رئیس جمهور “تندربولت” راس را بازی می کند، به جای ویلیام هرت فقید) سر صحنه فیلم فاش کرد. صندلی‌های کارگردان آن‌ها لوگوی جدیدی را برای فیلم به نمایش می‌گذارند، و در توضیح آن نوشته شده است: «وقتی هریسون فورد به شما می‌گوید چگونه باید نگاه کنید، شما گوش می‌دهید! LoL… با تشکر برای خرد در مجموعه و خنده دوست من! نمی توانم صبر کنم تا دوباره این کار را انجام دهیم… Marvel Studios’ کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع در 3 مه 2024 در سینماها.”

این تغییر سپس توسط حساب رسمی توییتر استودیو مارول تایید شد.

بیشتر بخوانید: هر فیلم MCU، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

دلیلی برای تغییر زیرنویس ذکر نشده است. شاید تئوری‌های توطئه مرتبط با مفاهیم «نظم جدید جهانی» چیزی بود که مارول در این زمان نمی‌خواست با آن مرتبط شود. همچنین ممکن است در داستان فیلم ارتباطی با آلدوس هاکسلی معروف که این عنوان را دارد وجود داشته باشد. یا شاید مردم مارول فقط از کشتی قهرمانی جهانی متنفر باشند. شاید با اکران فیلم در سینماها در تابستان آینده، داستان کامل این تغییر را بفهمیم.

علاوه بر مکی و فورد، در این فیلم کارل لومبلی، دنی رامیرز، و تیم بلیک نلسون و لیو تایلر نیز ایفای نقش می‌کنند و برای اولین بار از سال 2008، نقش رهبر و بتی راس را تکرار می‌کنند. هالک باورنکردنی

احمقانه ترین نام ها برای برش های کارگردان دی وی دی

این فیلم‌ها نمی‌توانند دی‌وی‌دی‌های خود را فقط «برش‌های کارگردان» بنامند. وای نه؛ خیلی ساده یا عادی خواهد بود. آنها مجبور بودند به جای آن این نام های عجیب، گیج کننده، نادرست و خنده دار را انتخاب کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search